Astrologinės įžvalgos

Mėnulis įžengia į smulkmenišką Mergelės ženklą, kas suteiks poreikį dienoje ieškoti klaidų ir bandyti viską pagerinti. Norėsis užsiimti detalėmis, siekti tobulumo, viską apgalvoti iki menkiausios smulkmenos. Gali būti padidėjęs pedantiškumas, poreikis tvarkos ir aiškumo. Daugiau mąstysite logiškai, sieksite intelektualumo. Skirkite daugiau dėmesio sveikatai, procedūroms, namų tvarkymuisi. Labai norėsis viską išsakyti – kas ir kur suklydo, kur ir ką reikia pataisyti. Lengvai kritikuosite tiek save, tiek kitus, tiek įvykius. Tai gali gautis ne pačiame gražiausiame variante, t.y. kiti gali įsižeisti. Tačiau jūsų kalba nebus pikta ar norinti įžeisti. Kalbėsite faktais, logiškai, tiesiog apimsite kiekvieną smulkmeną, kuri kitiems atrodys nereikšminga. Šis periodas yra palankus permainoms, todėl priimkite ir iš kitų žmonių kritiką, jog galėtumėte keistis pats.

Numerologinės įžvalgos

Investuoju į dvasingumą. Šiandien gali lengvai sektis investuoti, galvoti apie sėkmę ir perspektyvas. Sunkiau gali pavykti atrasti tinkamas dvasines vertybes, daugiau galvosite apie finansus. Reikės tai suderinti: kaip per dvasingumą užsidirbti, kaip padėti kitiems užsidirbti dalinant patarimus?

Psichologinės įžvalgos

Įsivaizduokite save tokiu, kuris yra visa ko tvarkytojas, procesų prižiūrėtojas, klaidų specialistas, žinantis kur, ką ir kaip viską padaryti, kad būtų tvarka ir efektyvumas. Ar jaučiate save šioje rolėje? Ar galite tai padaryti? Raskite sau komfortišką vizualizaciją, kad galėtumėte pajausti savo sistemingumo gebėjimus.

Astropsichologė Samantha Zachh
Foto: Asmeninio albumo nuotr.