Astrologinės įžvalgos

Mėnuliui vis dar esant Dvynių ženkle – protas nenurims, logika niekur nedings. Viską analizuosite, vertinsite pagal turimus faktus, ar gautą informaciją. Informacijos norėsis visokios, net ir blogos, negatyvios ar kažkuo pikantiškos. Norėsite bendrauti su žmonėmis ne tik apie tai, kas yra smagu ir gražu, bet ir apie tai, kas yra tarsi neviešinama, paslėpta ir sutepta tarsi juodu šešėliu. Ši diena gali būti labai gera patyrinėti, kokią informaciją turite, tačiau gal ji jau jums nebereikalinga? O kokia informacija vyrauja jūsų aplinkoje? Gal yra tokių žmonių, kurie pastoviai kalba tik apie problemas, kursto jus elgtis netinkamai, skleidžia melagingą informaciją? Patyrinėkite savo kontaktus, bendravimo stilių, informaciją. Gali ir pačiam netyčia pasisakyti koks netinkamas žodis ar sakinys, dėl kurio gailėsitės.

Numerologinės įžvalgos

Sąžiningumo, teisybės ir energijos diena. Pasirūpinkite šiandien moterimis, gyvūnais, silpnesniais. Suteikite jiems energijos. Skatinkite sąžiningumo ir teisingumo principus. Jei pavyksta – išspręskite kokį konfliktą. Šiandien jūsų taikytojo rolė gali suteikti daug naudos.

Psichologinės įžvalgos

Kokia informacija jus skatina tobulėti, o kokia tik sukelia pagundas? Kaip atrodo pagunda? Kur ji jumyse? Atraskite ir neleiskite jai per daug skleistis. Pasikalbėkite su ja, koks jos tikslas ir kaip ją išnaudoti geriems, produktyviems darbams.

Samantha Zachh
Foto: Asmeninio albumo nuotr.