Savaitės pradžioje, liepos 12-tą dieną Merkurijus iš Dvynių įžengs į Vėžio ženklą. Tad pirmosios savaitės dienos – norintiems giliau įžvelgti reiškinių priežastis, suvokti kitų motyvacijas.

Savaitės viduryje iš Šaulio į Ožiaragio ženklą pereidinės Selena. Bus ypač svarbu, kaip grūdus nuo pelų. Antroje savaitės pusėje, įsiklausius į vidines savo įžvalgas, veikite greitai, neatidėliokite pribrendusių sprendimų. O šeštadienis gali suteikti progų kam – naujoms pažintims, o kam – ir seniai matytų bičiulių susitikimui.

Sekmadienį Lilit pereidinės iš Jaučio į Dvynių ženklą. Tad šią dieną būkite atidesni už vairo, kruopščiau tikrinkite jus pasiekiančią informaciją. Šios dienos kai kam būtų tinkamas metas atostogų pradžiai. Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

Lolita Žukienė
Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Avinas

Savaitė, kai iškilusių klausimų nevertėtų atidėlioti į tolesnį stalčių. Šios savaitės dienomis galimi nemaži pokyčiai. Kam – darbo aplinkoje, o kam – ir asmeniniame gyvenime. Tad būkite energingi bei ryžtingi.

Pirmadienis, Mėnuliui keliaujant Liūto ženklu, tiktų organizaciniams darbams, naujų projektų pristatymui. Antradienį, liepos 13-tą dieną Venerai susijungus su Marsu Liūto ženkle, norėsis kuo daugiau dėmesio skirti savo jausmams. Į pirmą planą kils tarpusavio santykių klausimai. Tai metas, kai širdis trokš meilės bei supratimo, stiprės siekis pripažinimo, įdėtų pastangų įvertinimo.

Savaitės vidurys palankus dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, nekilnojamojo turto operacijoms.

O ketvirtadienį pavyktų darbe suderinti skirtingus požiūrius, o kai kam – ir sutaikyti draugus.
Penktadienis, Mėnuliui keliaujant Mergelės ženklu, tinkamas dalykiniams susitikimams bei kolektyviniams sprendimams. O šeštadienį skirkite išvykoms bei kelionėms, o taip pat toliau gyvenančių artimų draugų bei giminaičių aplankymui.

Sekmadienį – liepos 18-ą Lilit atkeliaujant į Dvynių ženklą, tiems, kurie rinksitės tolesnio kelio bendrakeleivius, svarbu nesuklysti. Duokite sau ir naujos draugystės kūrimui pakankamai laiko.


Jautis

Tai palankus metas patiems kuriantiems savo gyvenime permainas.

Jos dienomis ypač daug galėsite pasiekti, veikdami ne po vieną, o kartu. Jau pirmadienį vertėtų įsiklausyti į artimųjų bei kolegų patarimus, atsirinkti, kas išties jūsų ateities planams tiktų.

Antradienį, artimos Veneros ir Marso pozicijų Liūto ženkle įtakoje, galite būti linkę paišlaidauti. Šiuo metu rinkdamiesi pirkinius, ypač didesnius, atsakingai planuokite.
Trečiadienis tiktų sutarčių pasirašymui, o taip pat nekilnojamo turto sandoriams. Tai tinkama diena rimtiems finansiniams sprendimams, sutarčių rengimui ir pasirašymui, apmąstytiems bei parengtiems verslo sprendimams.

O ketvirtadienį atidžiai stebėkite ženklus, ypač atkreipdami dėmesį į palankumą vienai ar kitai veiklai. Penktadienis jums – kolektyvinei veiklai. Tai tinkamas metas dalykiniams pasitarimams, kolektyvinių sprendimų paieškai.

O šeštadienį norėsis patirti kažką visai įdomaus ir naujo. Šią dieną surenkite smagią šeimos išvyką, pabuvokite ten, kur dar visi nebuvote. Liepos 18-tą dieną iš jūsų ženklo iškeliavus Lilit – jums palengvėjimo metas. Pats laikas atrasti troškimų ir galimybių balansą.

Dvyniai

Dalykinių ir asmeninių pažinčių laikas.

Šios savaitės dienomis atkreipkite dėmesį į žmones, kuriuos sutiksite kelyje, į jų išsakomas mintis. Jau pirmadienį Merkurijui iš jūsų pereinant į Vėžio ženklą, stiprės jūsų intuicija bei įžvalgos, tad, priiminėdami svarbius sprendimus, įsiklausykite į jas.

Antradienio astrologiniai ritmai ragins atkreipti dėmesį į smulkmenas ir detales, kruopščiau atsirinkti naudingą informaciją, planuoti finansus. Savaitės vidurys tiktų naujų finansinių šaltinių paieškai, o kai kam ši diena palanki ir įsigijimui geresnio automobilio ar ilgiau ieškotos buitinės technikos.

Ketvirtadienis jums – karjeros pokyčiams. Selenai pereinant iš Šaulio į Ožiaragio ženklą, kai kuriems darbe gali atsiverti visai naujos, sėkmingos galimybės.

Penktadienį šaunu būtų jomis pasinaudoti, pritaikyti visą savo išmintį, sukauptas žinias, išgyventas patirtis. Ypač tai svarbu būtų tobulinant tarpusavio ryšius, kuriant santykiuose harmoniją bei sutarimą.

Šeštadienis – šaunus kad ir nedidelėms išvykoms. O sekmadienį diena jums – ryški takoskyra, kurią žymės liepos 18-tą į jūsų ženklą atkeliavusi Lilit. Tai puikus metas atsisakyti to, kas nebereikalinga, senų nenaudojamų daiktų, buvusių praeityje pergyvenimų, abejonių, bei nepasitikėjimo savo jėgomis.

Vėžys

Savaitė, kai, Saulei keliaujant jūsų ženklu, galite pagauti laimės paukštę už uodegos, ar bent ištraukti iš jos uodegos gražiąją plunksną.

Jos dienomis gyvenimas gali kurti palankias jūsų tikslams įgyvendinti aplinkybes, suvesti su jums padėti galinčiais žmonėmis, suteikti reikalingų žinių. O taip pat šiomis dienomis jums – gilius meilės jausmų patyrimus.

Liepos 12-tą jūsų ženklu pradėjus kelionę Merkurijui, jau savaitės pradžia – jums ypatingas žvaigždžių palankumo metas. Būtent šiomis dienomis imkitės pačių jums svarbiausiųjų darbų.

Trečiadienį, palankiai išsidėsčius planetoms, norintys galite pamėginti pagerinti savo finansinę situaciją, paieškodami papildomų darbų, naujų finansinių šaltinių. O ieškantiems investicinių galimybių, šiuo metu beje, nevertėtų investuoti tik į vieną, pagrindinę sritį – paieškokite jų bent kelių.

Ketvirtadienį galimi malonūs netikėtumai – kam veikloje, o kam – ir asmeniniame gyvenime. O penktadienį, liepos 16-tą dieną Saulei ir Vakšijai viešint tame pačiame jūsų ženklo laipsnyje, kai kas imsitės esminių gyvenimo pokyčių. Šiomis dienomis, kol dar Saulė vieši jūsų ženkle, lengviau seksis sustiprinti pasitikėjimą savimi bei stiprinti gražius tarpusavio ryšius.

O savaitgalį jau atšventusiems savo gimtadienį, kupiniems energijos ir naujų jėgų, lengviau sektųsi įveikti ilgiau jus kamavusias abejones, o taip pat išspręsti atidėtuosius buitinius klausimus.

Liūtas

Ši savaitė jums – ypatingas laikas jums draugystei ir meilei. Jos dienomis, Venerai ir Marsui keliaujant jūsų ženklu, kai kada gali atrodyti, kad ištraukėte laimingą bilietą.

Jūsų žodžiai kaip strėlės skries į taikinį, o laiku atlikti veiksmai bei pastangos neš sėkmės vaisius. Pirmadienis tiktų naujų planų kūrimui, tolesnės strategijos apmąstymui. O antradienį ir trečiadienį, Venerai su Marsu susijungus tame pačiame jūsų ženklo laipsnyje, ypatingas metas sėkmingiems sprendimams bei pasirinkimams, o taip pat tarpusavio santykių kūrimui. Tam ypač palankios liepos 13-14 dienos. Tai galėtų būti tinkamas laikas kai kam – sužadėtuvėms.

Savaitės vidurys –puikus metas norintiems pateikti savo idėjas, sužibėti darbe, siekti karjeros aukštumų.

O ketvirtadienį palanku būtų spręsti finansinius klausimus, materialias problemas.
Penktadienis jums suteiks progų tinkamai įvertinti žmones, esančius šalia.
O šeštadienis puikus artimųjų bei draugų šventėms. Sekmadienį, Juodajam Mėnuliui pereinant iš Jaučio į Dvynių ženklą, atidžiau rinkitės poilsio pasiūlymus.

Mergelė

Harmonijos kūrimo savaitė.

Jos dienomis kai kas galite pagaliau sulaukti savo ankstesnių pastangų rezultatų, Savaitės pradžioje, liepos 12-tą dieną Merkurijui atkeliavus į Vėžio ženklą, stiprės įžvalgos ir jūsų intuicija. Atidžiau analizuosite savo aplinką, rūpestingai atsirinkdami žmones tolesniam bendravimui.

Antradienį lengviau atskleisite savo gabumus bei talentus, kūrybinius sugebėjimus. O trečiadienis – tinkamas metas suplanuotiems finansiniams sprendimams. Ketvirtadienį susitelkite į vidinius išgyvenimus, šeimą, išsigryninkite dvasines vertybes.

Šeštadienį norėsis gražinti aplinką, kurti namuose harmoniją, labiau pasirūpinti mylimu žmogumi. Daugiau laiko skirkite aktyviam poilsiui gamtoje.

Liepos 18-tą dieną Lilit perėjus į Dvynių ženklą, rūpestingiau tikrinkite gautas žinias. Neskubėkite ir asmeniniame gyvenime duoti pažadų ar prisiimti naujų įsipareigojimų.

Svarstyklės

Permaininga savaitė.

Jos dienomis kai kurie ryšis darbo pakeitimui, o kai ką gali užklupti netikėti pokyčiai asmeniniame gyvenime. Savaitės pradžioje, birželio 12-tą Merkurijui iškeliaujant iš Dvynių į Vėžio ženklą, tinkamas laikas darbinėms permainoms.

Vėlesnėmis dienomis svarbu būti kantriems, vengti impulsyvumo, skubotų veiksmų, Taip jau savaitės viduryje pavyktų greičiau sulaukti sėkmės darbuose, o kai kam ir pelnyti paaukštinimą.

Ketvirtadienį gali užklupti informacijos lavina. Atsirinkite svarbiausias žinias, darbuose susidėliokite prioritetus. Penktadienis palankus ryžtingiems, konkretiems, buitį gerinantiems veiksmams, tiktų statybų-remonto darbams, interjero atnaujinimui.

O šeštadienis svarbus kai kuriems asmeniniams pokyčiams. Ši diena palanki kai kam ir vestuvėms. Liepos 18-tą dieną Lilit pereinant į Dvynių ženklą, gyvenimo tempas kiek palėtės. Šią dieną gautas žinias rūpestingiau tikrinkite, venkite ginčų, neplanuotų pirkinių. Daugiau laiko praleiskite gryname ore, pasidžiaukite vasara.

Skorpionas

Ši savaitė jums – naujas įdomus etapas.

Saulei ir Merkurijui keliaujant Vėžio ženklu, dienos svarbios ne tik darbams, bet ir šeimos ryšių stiprinimui. O kai kuriomis dienomis sėkmingai galėsite pasimažinti buitinių rūpesčių.
Liepos 12 dieną Merkurijui atkeliavus į Vėžio ženklą, palanku keisti darbą, o kažkam – siekti paaukštinimo.

Antradienį, Saulei tebekeliaujant Vėžio ženklu, norėsis labiau gilintis į šeimos reikalus. Gražinti namus, stiprinti tarpusavio santykius, kurti harmoniją bei jaukumą. O savaitės viduryje sėkmingiau galėtumėte išspręsti pribrendusius finansinius klausimus.

Ketvirtadienį jus gali sudominti netikėtai naujai kilusios interjero, namų atnaujinimo, pertvarkos idėjos, kurias žūt būt norėsis išsyk įgyvendinti. O penktadienį, Saulės su Vakšija artimos Vėžio ženkle pozicijos įtakoje, – kai kam galimi ženklūs gyvenimo pokyčiai.

Savaitgalio dienomis lengviau sektųsi paleisti jus skaudinusią praeitį, pamiršti skaudesnes situacijas, o kai kam ir pasigydyti sužeistą širdį. Beje, kai kam, prieš pradedant naujus santykius, vertėtų duoti sau daugiau laiko. Apsvarstykite, ar esate jau pilnai pagiję ir pasiryžę draugystę kurti iš naujo. Norintiems šeimoje išlaikyti esamus ryšius, juos harmonizuoti, pravers kantrybė, bei kito gilus supratimas Kuo daugiau dėmesio ir meilės skirkite tam, kuriam pasižadėjote būti laimėje ir bėdoje. Jūsų emocinė parama gyvenimo draugui gali būti labai savalaikė.

Šaulys

Netikėtumų savaitė.

Jos dienomis galite sulaukti netikėtų žinių, gyvenimas gali pateikti nelauktų situacijų. Jau pirmadienį kai kurias iš jų pamatyti galėsite naujoje ryškioje šviesoje.

Antradienį, liepos 13-ą – Venerai su Marsu susijungus Liūto ženkle, norėsis imtis konkrečių veiksmų, situacijas keisti į gera, pasiekti ženklių, greitų rezultatų.

Savaitės vidurys tiktų darbo susitikimams, deryboms, požiūrių suderinimui. Ketvirtadienį, Venerai keliaujant Liūto ženklu, daugiau savo laiko skirkite smagiam mažųjų laisvalaikio organizavimui.

Penktadienį, artimos Vakšijos su Saule pozicijų Vėžio ženkle įtakoje, kai kurių laukia permainos kam – romantiškuose, o kai kam – ir šeimyniniuose santykiuose. Jau šeštadienį, jei esate vieniši – galite sutikti žmogų, su kuriuo kartu vėliau norėtųsi praleisti savo gyvenimą. O jau turintiems savąjį ir norintiems santykiuose džiugių pokyčių, šios dienos – tinkamas metas parodyti antrajai pusei, kokia ji jums brangi.

Išreikšti savo meilės jausmus, pradžiuginti maloniomis staigmenomis. Tai ypač svarbus laikas tarpusavio santykių kūrimui, gilių pagrindų ateičiai klojimui. O sudėtingesnių astrologinių ritmų sekmadienį – daugiau judėkite, sportuokite, sveikiau valgykite, stiprinkite imunitetą ir sveikatą.

Ožiaragis

Šią savaitę būkite pasirengę įveikti finansinius, asmeninius ir profesinius iššūkius.
Jos dienomis ypač svarbu bus gebėti susikoncentruoti, atsiriboti nuo informacinio triukšmo, pajusti vidinę ramybę.

Nuo liepos12-os prie Saulės, keliaujančios jums opoziciniu ženklu, prisijungus ir Merkurijui, metas gilesniems apmąstymams. O savaitės viduryje prisiminkite taiklų posakį: kad jei norite Dievą prajuokinti, papasakokite jam savo planus. Kilusių idėjų geriau neviešinti, jau ketvirtadienį ramiai sau jas apmąstyti, apgalvoti galimus jų realizacijos kelius.

Penktadienį Saulei ir Vakšijai viešint tame pačiame Vėžio ženklo laipsnyje – jums netikėtumų metas. O jų sulaukę – būkite pasiruošę, kaip katinėlis, nušokti ant minkštų letenėlių. Šeštadienis ypač tiktų išvykoms bei kelionėms.

O sekmadienį – liepos 18-tą dieną – Lilit atkeliavus iš Jaučio į Dvynių ženklą, norėsis daugiau bendrauti, – svarbu būtų iš savo aplinkos atsirinkti tuos, kurie verti jūsų pasitikėjimo.

Vandenis

Savaitė savęs tobulinimui.

Jos dienomis kai kurie galite būti labai impulsyvūs. Ir nors jos dienomis sunkiau būtų suvaldyti tai, kas nuo jūsų nepriklauso, lengviau sektųsi suvaldyti savo vidų, jausmus, emocijas, save tobulinant. Liepos12-tą Merkurijui perėjus iš Dvynių į Vėžio ženklą, pagrindinį dėmesį skirkite savo artimiesiems, tarpusavio santykiuose harmonijos kūrimui.
Pirmoje savaitės pusėje, likusiems darbe dažniau pravers diplomatija.

Savaitės viduryje nuoširdus darbas ir pastangos padės sulaukti jums tinkamo įvertinimo.
Ketvirtadienį, jūsų ženkle viešinčio Saturno įtakoje, siekiant sėkmės gali prireikti daugiau pastangų.

Penktadienis – palankus metas keltis ilgalaikius karjeros tikslus. Kai kuriems keisis darbų pobūdis, o kai kam kils minčių pakeisti ir darbovietę. Šeštadienį kartu renkite išvykas, poilsiaukite. O sekmadienį, liepos 18-tą dieną, Lilit pereinant į Dvynių ženklą – apsišarvuokite kantrybe. Jos gali prireikti sprendžiant šeimyninius klausimus.

Žuvys

Ši savaitė jums – jautrus, subtilus metas.

Jos dienomis iš širdies gelmių dažniau kils gerumas, atjauta, būsite linkę padėti kolegoms ir draugams. Liepos 12-tą Merkurijui atkeliavus į Vėžio ženklą, jausitės emociškai stabilesni. O sustiprėjusios įžvalgos padės sprendžiant darbines problemas.
Savaitės viduryje stenkitės nebūti pernelyg jautrūs, pasikliaukite dabartimi, labiau pasidžiaukite gyvenimu.

Ketvirtadienį susitelkite į materialaus pagrindo kūrimą. Šią dieną kurdami gerbūvį galite nuveikti ypač daug.O penktadienį svarbu bus palaikyti pusiausvyrą ir finansų srityje, kad išlaidos nebūtų didesnės už gaunamas pajamas. Beje, šią dieną palanku ieškoti būdų, kaip galėtumėte papildomai užsidirbti.

Šeštadienį pagrindinį savo dėmesį skirkite tarpusavio santykiams. Kilusius nesutarimus spręskite draugiškai, mažinkite stresą, daugiau laiko skirkite aktyviai fizinei veiklai. O sekmadienį dažniau norėsis su artimaisiais dalintis gerumu ir meile. Ši diena šauni norintiems aplankyti toliau gyvenančius giminaičius, jiems pagelbėti.