Astrologinės įžvalgos

Marsas ir Venera Liūte, Mėnulis vis dar Avine, o Saturnas, Uranas ir Marsas nekaip vienas į kitą žiūri. Neapgalvotas ar skubotas aktyvumas gali turėti skaudžių pasekmių dar keletą dienų. Nedarykite nieko ekspromtu ir staigiai, geriau kelis kartus pagalvoti, o tada jau daryti. Įvertinti, susiplanuoti, daryti darbščiai. Viskas turi būti perfiltruota per atsargumo ir disciplinos filtrą!

Mėnulis Avine suteiks ugningų emocijų, kurios greitai įsižiebs, bet lygiai taip pat staigiai ir nurims. Norėsis visko greitai, gali vyrauti permainingumas, kai šokinėsite tiek nuo vienos emocijos link kitos, tiek ir nuo vienos veiklos prie kitos. Norėsis veiksmo ir būti pastebėtam dėl savo aktyvumo ir saviraiškos. Pakalbėti ir papasakoti ką norite padaryti – turi pavykti labai gerai. Viduje galimai bus labai daug vidinės aistros, ugnies, užsidegimo. Norėsis tai išnaudoti, tik nenusideginkite.

Numerologinės įžvalgos

Pasirūpinkite tėvais. Pabūkite su jais – parodykite jiems pagarbą ir dėmesį. Pasirūpinkite jų sveikata. Taip pat diena palanki gerti vaistažolių arbatas, užsiimti namų medicina, domėtis dvasingumu, išmintimi. Siekite būti laisvi.

Psichologinės įžvalgos

Įsivaizduokite, kad jus spaudžia, bando įrėminti į tam tikrą šabloną. Bando, kad jūs paklūstumėte. Kaip jaučiatės? Ką apie save galvojate? Patyrinėkite pojūčius ir padarykite tam tikras išvadas apie save. Galbūt jums taip patogiau? O galbūt jūs atvirkščiai labai stipriai priešinatės ir net jei taisyklės geros, jūs jas vis tiek atmetate? Išmokite priderinti savo unikalumą su reikalingomis taisyklėmis.

Astropsichologė Samantha Zachh
Foto: Asmeninio albumo nuotrauka