Tad pirmoje savaitės pusėje ryžtingai įveikite pasitaikančias kelyje kliūtis. Tam palankus metas, Marsui dar keliaujant Jaučio ženklu, – savaitės pradžia.

Pirmadienį ir antradienį ieškokite svarbių žinių, o pajutę troškimą dalintis idėjomis, kurkite ateities planus.

Savaitės viduryje Mėnulio, keliaujančio Skorpiono ženklu, astrologiniai ritmai ragins nerti giliau, suvokti reiškinių priežastis, įžvelgti kitų motyvacijas.

Ketvirtadienį, Marsui pereinant iš Jaučio į Dvynių ženklą, pajusite jėgų antplūdį, norėsis greičiau realizuoti kilusius sumanymus. O penktadienio dienos astrologiniai ritmai, Merkurijui ir Jupiteriui keliaujant Vandenio ženklu, palankūs iniciatyviems, pasiryžusiems imtis lyderystės vaidmens.

Savaitgalis kaip ledukų, gali pažerti netikėtumų. Svarbu bus į situacijas pažvelgti linksmai bei kūrybingai.

Šaunių patyrimų ir sėkmės jums šią savaitę!

Avinas

Kovinga savaitė. Jos dienomis būsite pasiruošę ginti savo tiesą, pasiryžę kaip ringe, iškovoti pergalę. Tačiau pirmadienį ir antradienį Mėnuliui keliaujant Svarstyklių ženklu, jums pravers gebėjimas pažvelgti į situaciją ir iš kito pusės, išsiugdyta diplomatija bei tolerancija.

O štai savaitės viduryje kai kurių kovos vyks atkaklių derybų metu. Kas norės darbe išsikovoti sau geresnę poziciją, ar didesnį atlyginimą, o kas namuose bandys įrodinėti savo teisumą. Šiomis dienomis ypač svarbūs bus logiški argumentai, o taip pat nemažiau vertėtų stengtis išsaugoti ir gražius partnerystės ryšius, – juk svarbu būti ne tik teisiu, bet ir laimingu.

Ketvirtadienis, Marsui perėjus į Dvynių ženklą, palankus ieškantiems pagrindinių ar papildomų veiklų. O spręsdami darbines problemas, suburkite bendraminčius, taip greičiau pasieksite geidžiamo tikslo.

Penktadienį astrologinių ritmų įtakoje patartina imti vairą į savo rankas. Tai pats metas pristatyti naujas idėjas, išspręsti susikaupusias buitines problemas.

Savaitgalį kartu su bundančia gamta, pasidžiaukite saulės spinduliais, įkvėpkite gaivaus miško oro. Tai puikios dienos smagioms šeimos išvykoms.

Jautis

Darbų gausos savaitė. Kai kuriomis jos dienomis netgi galvosite, kaip visur jums suspėti. Tad jau savaitės pradžioje raitokitės rankoves, susidėliokite prioritetus. Pirmadienį, Mėnuliui keliaujant Svarstyklių ženklu, palanku ieškoti jums aktualių žinių, analizuoti situacijas, svarstyti naujus darbų pasiūlymus, o partnerystės santykiuose ieškoti sutarimo. Juk kartais ne mažiau už naujas idėjas svarbus būna sugebėjimas palikti buvusias nesėkmes už savo durų slenksčio, įveikti nusivylimą, atgaivinti pasitikėjimą savo jėgomis.

Marsui dar viešint jūsų ženkle, antradienis jums – ryžtingų konkrečių veiksmų metas.Tad keiskite į gera tai, ką galite pakeisti. Šiomis dienomis palankių Mėnulio ritmų įtakoje, ieškokite novatoriškų sprendimų.

Savaitės vidurys tiktų namų pertvarkai, interjero kūrimo, remonto-statybų darbams.

Ketvirtadienį, Marsui perėjus iš jūsų į Dvynių ženklą, laikas dalykinėms ir asmeninėms pažintims, profesiniam tobulėjimui. Savo skambučiu pradžiuginkite ir seniai matytus draugus. Penktadienis tiktų sutarčių pasirašymui, nekilnojamo turto operacijoms,

O savaitgalis šaunus partnerystės kūrimui. Pasidžiaukite kartu su brangiausiais žmonėmis atkeliaujančiu ir į širdis pavasariu.

Dvyniai

Šią savaitę plačiai atverkite langus džiugioms bei, įdomioms gyvenimo permainoms. Pirmadienis ir antradienis, Mėnuliui keliaujant Svarstyklių ženklu, – tinkamas metas dalykinėms pažintims bei susitikimams. Kai kurie netikėtai galės išgirsti nelauktas žinias, o kai kas – įdomų naujo darbo pasiūlymą.

Trečiadienį kai kurie kaip rebusą, spręs savo gyvenimo kryžiažodį. Spręsdami įsiklausykite ir į kito žmogaus lūkesčius. Mėnulio ritmų įtakoje, ieškodami išeičių, labiau pasikliaukite savo intuicija.

Ketvirtadienis iš Jaučio ženklo į jūsų perėjus Marsui, jums ypač aktyvus, energingas. Diena tiktų pribrendusiems esminiams gyvenimo pokyčiams. Palanki naujai įdomiai pradžiai.

O penktadienį svarbu būtų prisiminti, kad žodis žvirbliu išlekia, o jaučiu sugrįžta ir nesugriauti neatsargiu žodžiu ar veiksmu to, kas gera ir jums brangu. Mėnuliui keliaujant Skorpiono ženklu, bendraukite jautriai, vertinkite draugystę, meilę ir santarvę.

Savaitgalis palankus trumpoms išvykoms bei kelionėms, sportui, aktyviai fizinei veiklai. O kai kas džiaugsis atradęs daugiau laiko smagiam laisvalaikiui su mažaisiais, ar mėgstamam hobiui.

Vėžys

Savaitė, kai daugelį situacijų bei įvykių, kaip nuvalę atėjus pavasariui langus, pamatysite naujai, netikėtu kampu. Jos dienomis ne tik į darbus, bet ir į savo pačių gyvenimą pažvelkite kūrybingai, o kai kada – ir nauju žvilgsniu. Saulei keliaujant Žuvų ženklu, jau savaitės pradžioje norėsis ieškoti saviraiškos, įkvėpimo, save atskleisti kūryboje. Toks gali būti jau pirmadienis. Antradienį, tvarkant, sprendžiant svarbius klausimus galite sulaukti netikėtos pagalbos iš kolegų ir draugų.

Mėnuliui viešint Skorpiono ženkle, savaitės viduryje stiprės intuicija bei įžvalgos. Šiomis dienomis,lengviau įžvelgsite reiškinių priežastis bei kitų motyvacijas. Kaip nukritus akis dengusiai marškai, daugelį situacijų galėsite pamatyti aiškiau bei ryškiau ir jau tada galėsite priimti teisingiausius sprendimus.

Ketvirtadienį Marsui atkeliavus į Dvynių ženklą, sėkmė lydės kolektyvinėje veikloje. Šią ir penktadienio dieną svarbu bus ne tik ką sakysite, bet ir kaip sakysite. Tai puikios dienos širdies atvėrimui, jautrumui ir meilei.

Savaitgalį norėsis įkvėpti gaivaus pavasarinio oro, pasidžiaugti bundančia gamta ir tuo pačiu pajusti harmoniją su savimi ir aplinka, atrasti laimę ir iš pažiūros nedideliuose dalykuose.

Liūtas

Kaip iš mažos kibirkšties gali įsiplieksti didelė liepsna, taip šią savaitę iš įdomios minties gali netikėtai užgimti nauja įdomi veikla. Jau šios savaitės pradžios dienos džiugins sumanymais bei naujomis idėjomis. Norėsis įnešti į gyvenimą kažką gaivaus ir šviežio, įdomaus ir visai naujo. Tokiai pradžiai palankus jums šis pirmadienis. Jis tiktų ir savito naujo stiliaus paieškoms. Antradienis jums – dokumentų tvarkymui. O darbuose spręsdami sudėtingesnius klausimus, tarkitės su bendradarbiais, derinkite požiūrius.

Savaitės viduryje kai ką nustebinti gali netikėtas seniai girdėto kolegos skambutis. Gal būt jus sudomins jo pasiūlymas? O ketvirtadienį, Marsui perėjus į Dvynių ženklą, labiau sektųsi siekiantiems pergalių moksle, o tarpusavio santykiuose – ieškantiems supratimo ir sutarimo.

Penktadienis – diena šauni dalykiniam bendravimui, sutarčių rengimui, projektų pristatymui. O namuose norėsis tylaus jaukaus džiaugsmo, artimųjų supratimo, romantiškų vakarų.

Savaitgalį skirkite aktyviam šeimos poilsiui, ypač daug laiko smagiems judriems žaidimams su mažaisiais, pasivaikščiojimams su augintiniu pavasariu jau kvepiančiame miške.

Mergelė

Permaininga, įdomi likimo posūkiais savaitė. Tai metas, kai gyvenimas gali pasiūlyti ne tik pokyčių, bet ir įteikti netikėtų dovanų. Kam tai bus dar nežinota galimybė, kam – įdomus bendros veiklos pasiūlymas, o kam – nuoširdus meilės prisipažinimas iš mylimojo lūpų. Savaitės pradžioje, pirmadienį, ieškokite jums aktualios informacijos, gilinkite profesines žinias.

Antradienį, kaip per sietą atsijoję idėjas, imkitės vertingiausias įgyvendinti. Mėnuliui tebeviešint Svarstyklių ženkle, palanku tvarkyti dokumentus, derinti požiūrius, ruošti, tvirtinti sutartis.

Savaitės viduryje, kol dar Marsas vieši Jaučio ženkle, imkitės statybų, remonto ir kitų konkrečių materialų pagrindą kuriančių darbų.

Kovo 4-ą, Marsui iškeliavus iš Jaučio į Dvynių ženklą, metas naujų krypčių paieškai, palankus norintiems tobulėti, sužinoti bei išmokti kažko įdomaus ir naujo, ar pagilinti žinias.

Penktadienį realizuokite kilusias idėjas, raskite joms konkretų pritaikymą. Gyvenimas gali pasiūlyti netikėtą pagalbą iš draugų bei artimųjų tarpo.

O savaitgalį praleiskite kitaip, nei įprastai – pailsėkite nuo rutinos, visi kartu sugalvokite kažką nuotaikingo ir smagaus!

Svarstyklės

Susitikimų savaitė. Jos dienomis gyvenimas kaip šachmatų partijoje, netikėtu ėjimu gali ant jūsų kelio pastatyti žmogų, turėsiantį didelę svarbą jūsų ateičiai. Kam tai bus naujas verslo partneris, investuotojas, kam – naujas draugas, o kam – ir gyvenimo bendrakeleivis.

Pirmosiomis savaitės dienomis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, metas tinkamas dokumentų rengimui ir peržiūrai, deryboms, sutarčių paruošimui. Dienos šaunios draugystės ir meilės jausmų gilinimui. O tebeieškantiems savojo žmogaus – naujoms pažintims.

Savaitės viduryje norėsis imtis konkrečių veiksmų, gerinti buitį, ieškoti tinkamų finansinių sprendimų. Nuo ketvirtadienio, Marsui atkeliavus į Dvynių ženklą, netikėtai galite rasti savo veiklai tinkamą partnerį. Šią ir penktadienio dieną ne prošal įsiklausyti į draugų bei artimųjų patarimus.

Savaitgalį gražinkite tai, ką esate pasiskolinę, peržvelkite sandėliukus, spintas ir lentynas, atrasdami tai, ko jau seniai nebenaudojate. Paieškokite geriems daiktams naujų šeimininkų. Kartu permąstykite ir tas nuostatas bei mintis, kurios jus žeidė, liūdino, paleiskite skaudesnę praeitį, rinkitės naujas viltis. Tai laikas kartu su mylimu žmogumi kurti šviesios jūsų ateities viziją.

Skorpionas

Savaitė, kai iš atskirų įvykių bei situacijų, kaip iš atskirų natų, norėsis kurti gražią gyvenimo melodiją, pripildyti dienas pavasarinio skambesio, širdies šilumos. Tad jau pirmosiomis dienomis kurkite darbe harmoningą aplinką, bendraudami siekite požiūrių derinimo ir sutarimo. Pirmadienį ir antradienį, Marsui dar keliaujant jums opoziciniu ženklu, darbų tempas gali būti kiek lėtesnis. Šiomis dienomis labai svarbu būtų atsirinkti tas idėjas, kurias imsitės vėliau įgyvendinti.

Savaitės viduryje, Saulei tebekeliaujant Žuvų ženklu, o Mėnuliui viešint Jūsų ženkle, stiprės įžvalgos ir intuicija, ja vadovaudamiesi lengviau atskleisite kūrybinius sugebėjimus. Dienos puikios romantiškam bendravimui, šeimos židinio kurstymui.

Marsui perėjus į Dvynių ženklą, ketvirtadienį lengviau rasite veiklai partnerius, bendraminčius. Sektųsi suburti draugus bendrai idėjai. Penktadienį ledai pajudės – ir ne tik upėje. Tai metas, kai iš sąstingio išjudinsite svarbius reikalus, žengsite konkrečius žingsnius tikslo link.

Savaitgalį įsiklausykite ir į vyresnio amžiaus artimųjų nuomonę. Padėkite įgyvendinti jų norus, pasirūpinkite jų gera emocine savijauta.

Šaulys

Pasirinkimų metas. Šios savaitės dienomis jums gali tekti nemažai rinktis. Kam iš dviejų darbų pasiūlymų, kam iš tolesnio kelio krypčių, o kam – ir su kuo toliau eiti gyvenimo keliu. O rinkdamiesi, atkreipkite dėmesį į palankumo ženklus.

Jau savaitės pradžioje, pirmadienį, svarbu bus kaip grūdus nuo pelų, atsirinkti iš praeities patyrimų, ką vertėtų išsaugoti, ko atsisakyti, o ką pasiimti į rytdieną.

Antradienį skirkite profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui. O trečiadienį,gyvenimas gali patvirtinti išmintį, kad nesidžiauk radęs, neverk pametęs. Tad svarbu bus išlaikyti į besikeičiančias situacijas savo ramų, filosofišką požiūrį. Mėnuliui keliaujant Skorpiono ženklu, ypač daug jūsų dėmesio pareikalaus tarpusavio santykių klausimai. Bendraujant, pasistenkite išgirsti ne tik kas sakoma, bet ir kas nutylima, daug ką galėsite išjausti sava širdimi.

Ketvirtadienis, Marsui pradėjus judėti jums opoziciniu Dvynių ženklu, diena kai reikėtų neskubėti, tiek kelyje, tiek ir priimant esminius sprendimus. O penktadienį darbe daugiau pasieksite subūrę komandą, ieškodami kolektyvinių sprendimų bei sutarimo.

Savaitgalis galėtų būti margaspalvis, kaip dailininko paletė. Rinkitės džiugias, šviesias spalvas, giedrą nuotaiką.

Ožiaragis

Savaitė, kai į gyvenimą norėsis pažvelgti kaip į gilų šulinį, atrasdami jame ir tą gera, ko iki šiol nepastebėjote. O gal tai, priėmėte kaip savaime suprantama..Suvokite įvertinkite tai, už ką galite būti dėkingi.

Pirmadienis Marso ritmų Jaučio ženkle įtakoje, palankus konkretiems, materialią gerovę kuriantiems veiksmams.. Antradienio astrologiniai ritmai ragins ieškoti naujų galimybių. O jas suradę – įgyvendinkite sumanymus jau savaitės viduryje. Saturnui tebeviešint Vandenio ženkle, gyvenimas gali dar varžyti jūsų siekius. Tačiau tai laikas, kai galite, kaip geras strategas, nusibraižyti tolesnių savo veiksmų planą.Šios dienos,pasižymės ir gilesniu pasaulio suvokimu.

Ketvirtadienį Marsui iškeliavus į Dvynių ženklą, daugiau laiko skirkite tarpusavio bendravimui. Prisiminkite ir skambučiu pradžiuginkite seniai matytus draugus.Juk geras žodis gali prikelti liūdintį, ar praradusį viltį, tolesniam, šviesesniam gyvenimui. Penktadienis jums palankus darbo pokalbiams bei deryboms. Ši diena sėkminga būtų karjeros pokyčiams, finansiniams sprendimams.

Savaitgalį pasirūpinkite savo ir artimųjų gera nuotaika bei savijauta, stiprinkite imunitetą, daugiau laiko praleiskite sportuodami, gamtoje.

Vandenis

Idėjomis dosni savaitė. Jų šios savaitės dienomis galite, kaip šiemetinio sniego, nestokoti, Tokios gali būti jums jau pirmosios savaitės dienos. Jupiteriui ir Merkurijui keliaujant jūsų ženklu, jau pirmadienį, palankių Mėnulio ritmų įtakoje, ieškokite jums svarbios informacijos, užsiimkite intelektualia veikla. Tai metas atrasti naujas veiklas, praturtinti savo gyvenimą įdomiomis patirtimis. Kai kam gali kilti įdomi nuosavo verslo idėja.

Antradienį kilusioms idėjoms paieškokite partnerių ir bendraminčių. Šios dienos, dar ieškantiems gyvenimo draugo, palankios asmeninėms pažintims.

Savaitės viduryje dalinkitės su bendražygiais kilusiais sumanymais, kartu kurkite detalius veiklos planus. Tai dienos, kai lengviau galite nusitiesti naujus kelius į trokštamą tikslą.

Kovo 4-ą dieną, Marsui įžengus į Dvynių ženklą, tinkamas laikas karjeros pokyčiams, palankus nutarusiems pereiti į naują darbą. Penktadienis jums pradėtųjų darbų užbaigimui. O savaitgalis jums puikus draugystės ir meilės kūrimui, o jau suradusiems savąjį žmogų, – smagiam, romantiškam atokvėpiui. Raskite laiko jogai, meditacijai, mėgstamai muzikai, įdomiai knygai.

Žuvys

Žvaigždžių palankumo savaitė. Jos dienomis, Saulei ir Venerai keliaujant jūsų ženklu, pats metas imtis įgyvendinti savo siekius ir troškimus, išplaukti į platesnius, laisvesnius vandenis. Pirmadienis jums – gilesniems apibendrinimams bei suvokimams. Tai ypatingas laikas atrasti naujas tiesas, gilintis į būties prasmę. Antradienį palanku tvarkyti dokumentus, rengti sutartis. Šiomis dienomis, Venerai keliaujant jūsų ženklu, dažniau lankys įkvėpimas, kūrybinės mintys.

Savaitės vidurys gausus įvykių, pasikeitimų, naujų sumanymų. Mėnulio, viešinčio Skorpiono ženkle, astrologiniai ritmai ragins vengti ginčų, taikiai spręsti nuomonių skirtumų įtakotus klausimus.

Ketvirtadienį palanku užsiimti materialiais, konkrečiais darbais. Tai diena gerbūvio kūrimui, ji tiktų interjero atnaujinimo, remonto ir statybų darbams.

Penktadienis jums – žinių gilinimui. Tai diena profesiniam tobulėjimui, vidiniams atradimams.

Savaitgalio džiugios nuotakos stiprins suvokimą, kad sunkumai pozityvaus požiūrio šviesoje gali tirpti kaip pavasarinis sniegas. Šiomis dienomis šaunu bus sau priminti, kad liūdint esate praeityje, nerimaujant – ateityje, ir tik dabartyje esate ramūs ir laimingi. Tad pripildykite šias dabarties akimirkas jūsų gyvenimo džiaugsmą gausinančia veikla, pavasarinio atbudimo nuotaikas stiprinančiais pasivaikščiojimais gamtoje.