Astrologinės įžvalgos

Išskirtinė diena. Dvi dienas – 2021 02 10-11 gimę žmonės turės ypatingą energijos koncentraciją. Tikras ateities žmogutis su ypatingais talentais! Dėl stiprios energijos diena gali pasirodyti įtempta. Mėnulį užspaus Saturnas, todėl galimai jausis emociniame fone spaudimas, tačiau šalia esanti Venera gebės sušildyti savo jausmais, todėl galima pojūčių gausa.

Vyraujanti Vandenio energija stipriai iššauks poreikį bendrauti, susitikti su draugais ar kolegomis, mąstyti apie ateitį ir tikslus. Gali būti polinkis padaryti kažką naujo, nestandartiško, ko dar niekada nedarėte. Galimai tai padaryti nepavyks, reikės didesnio įdirbio tame. Tačiau šiandien ne veiksmo diena, o savo ateities kūrimo diena! Atraskite savo unikalumą ir nepriklausomybę.

Numerologinės įžvalgos

Gera diena įvairiapusiškoms investicijoms, o geriausiai derinant su astrologija, investicija į savo ateitį. Galbūt pradėsite naujus mokymus, galbūt nuspręsite atsinaujinti savo internetinį puslapį.

Psichologinės įžvalgos

Paklauskite savęs: „Kokį save matau ateityje, jei atspirties taškas esu toks, koks esu dabar?“, „Kokį norėčiau save matyti ateityje?“, „Ko man trūksta, kad būčiau toks?“.

Astropsichologė Samantha Zachh
Foto: Asmeninio albumo nuotrauka