Šios poros įveikia visus konfliktus ir kartu ištveria visas negandas. Štai kurias Zodiako ženklų poras galima laikyti idealiomis:

Avinas (kovo 21 – balandžio 19) ir Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Avinas – dinamiškas, griežtas ir motyvuotas. Žuvys – jausmingos, paslaptingos ir intuityvios. Kai šie ženklai susijungia, jie suteikia vienas kitam tai, ko labiausiai trūksta.

Žuvims būtinas stabilumas, į kurį jos galėtų atsiremti. Tuo tarpu Avinui reikia žmogaus, kuris parodytų paprastus dalykus.

Avinas gali priminti Žuvims jų įsipareigojimus, o Žuvys gali priversti Aviną pasimėgauti rožių aromatu, o ne tik tvarkyti verslo reikalus.

Šie du ženklai puikiai papildo vienas kitą. Kai jie būna kartu, tarp jų pasklinda neabejotina chemija.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22) ir Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Liūtas – socialus, ryškus ir dievinantis dėmesį. Svarstyklės – elegantiškos, draugiškos, mėgstančios bendrauti. Kai šie du ženklai sueina draugėn, iš jų gaunasi ideali pora.

Jie gali iki išnaktų kalbėtis apie viską ir apie visus. Liūtui patinka mandagios ir malonios Svarstyklės, o Svarstykles žavi akinanti Liūto charizma. Būti kartu jiems be galo gera ir malonu!

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22) ir Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

Mergelė – pastabi, skrupulinga ir darbšti. Vandenis – progresyvus, kūrybingas ir originalus. Šie du Zodiako ženklai įkvepia vienas kitą mąstyti šiek tiek kitaip.

Leisdami laiką kartu, jie žiūrės dokumentinius filmus, klausysis tinklalaidžių ir kalbėsis bet kokiomis juos dominančiomis temomis.

Šie ženklai gerai žino, kaip jiems bendradarbiauti. Jie gerai sutaria tarpusavyje, todėl turi daug šansų praleisti kartu visą gyvenimą.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20) ir Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Tiek Dvyniai, tiek Šaulys mėgsta laisvę ir nuotykius. Ši pora, būdama kartu, niekada neliūdės ir jų kasdienybės niekada nepersmelks nuobodulys. Jie nuolat prisigalvos nuotykių ir užkariaus vienas kito mintis.

Kai šie ženklai susitinka, jų santykiai virsta viena didele kelione, kurios metu jie stengiasi išbandyti ir pažinti visas gyvenimo spalvas. Šie ženklai taip gerai dera tarpusavyje, jog jų ryšys gali niekada nenutrūkti.