Siūlome jums sužinoti, koks vyras jums tiktų pagal jūsų Zodiako ženklą, ir pasitikrinti, ar tai galėtų būti jūsų dabartinis partneris. Tačiau atminkite: kad ir ką sakytų horoskopai, visuomet klausykite savo širdies, rašo svetainė zagovoryma.ru.

1. Moteris Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

Avino ženklo moterys pasižymi karštu temperamentu ir vyrišku charakteriu. Ji būna kupina energijos ir sugeba įveikti sunkumus dėl jai būdingo ryžtingumo ir atkaklumo.

Jai tinkantys Zodiako ženklai

Vyras Vėžys: Avino ženklo moteris nedrąsius Vėžius sugeba sužavėti savo energija ir aktyvumu. Šio ženklo vyrams tikrai patiks jos nenuspėjamas ir retkarčiais ekscentriškas charakteris.

Vyras Žuvys: jautriosios Žuvys geriau už kitus vyrus gali suprasti moters Avino jausmus ir apgaubti ją dėmesiu bei rūpesčiu.

Jai netinkantys Zodiako ženklai

Vyras Dvyniai: iš pradžių juos gali vienyti nevaržoma aistra, tačiau itin jautrūs Dvyniai ilgainiui atstums racionalesnę moterį Aviną.

Vyras Liūtas: laisvę mėgstanti moteris Avinas nepakęs Liūto bandymų ją suvaržyti. Konfliktai kovoje dėl lyderystės yra neišvengiami.

2. Moteris Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

Po Jaučio ženklu gimusios moterys turi gerą skonį, mėgsta prabangą ir moka kurti jaukumą. Jos būna labai ištikimos gyvenimo partnerės, joms drąsiai galima patikėti saugoti bet kokias paslaptis.

Joms tinkantys Zodiako ženklai

Vyras Jautis: jis tokiai moteriai gali tapti „gimininga siela“. Du Jaučiai – neabejotinai gera pora. Jų sąjungoje bus mažai priešiškumo, jie abu vertins stabilumą ir turės panašius gyvenimo tikslus.

Vyras Vėžys: šio ženklo vyrai atitinka visus moters Jaučio reikalavimus. Emociniai šių Zodiako ženklų panašumai juos suvienys ir užtikrins harmoningą sąjungą.

Joms netinkantys Zodiako ženklai

Vyras Liūtas: šio ženklai vyrai joms pasirodys pernelyg reiklūs ir emociškai nestabilūs. Tuo tarpu Liūtams tykus ir sklandus moters Jaučio gyvenimo būdas bus pernelyg nuobodus.

Vyras Šaulys: tokia pora turėtų mažai ką bendra. Praktiškam Jaučiui, vertinančiam stabilumą, yra sunku susitaikyti su dažnomis Šaulio gyvenimo permainomis.

3. Moteris Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Moteris, gimusi po Dvynių ženklu, būna romantiška ir viliojanti. Ji nuoširdžiai tiki meile ir moka mėgautis gyvenimu. Ji lengvai susiranda draugų ir turi daug talentų.

Jai tinkantys Zodiako ženklai

Vyras Vėžys: abu šie ženklai, nuolat ieškantys tikros meilės, sugebės puikiai suprasti vienas kitą.

Vyras Svarstyklės: tai labai harmoninga pora. Šiems ženklams niekuomet nebus nuobodu, be to, jie puikiai dera ir lovoje.

Jai netinkantys Zodiako ženklai

Vyras Skorpionas: mėgindamas sukontroliuoti nerūpestingus Dvynius, šio ženklo vyras kels nesibaigiančias pavydo scenas.

Vyras Mergelė: šio ženklo vyras savo ramybe ir šaltakraujiškumu gali įsiutinti moterį Dvynius.

Foto: Shutterstock

4. Moteris Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

Ji būna ambicinga, bet tuo pačiu geraširdė. Moters Vėžio išrinktuoju gali tapti tik toks vyras, kuris turės tokius pačius interesus. Jai būdingas emocionalumas ir puikus humoro jausmas.

Jai tinkantys Zodiako ženklai

Vyras Svarstyklės: šio ženklo vyrai pasitiki savimi ir būna santūrūs. Jiems tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime yra labai svarbu išsaugoti šią pusiausvyrą. Moteris Vėžys tikrai įvertins šias savybes, o vyras Svarstyklės savo ruožtu suteiks jai patikimumo ir saugumo jausmą.

Vyras Jautis: atviras ir racionalus Jautis gali atsverti sąjungą su emocinga moterimi Vėžiu.

Jai netinkantys Zodiako ženklai

Vyras Skorpionas: tokia pora yra nesuderinama dėl abiem ženklams būdingo pavydumo.

Vyras Mergelė: nesugebėjimas išreikšti net pačius stipriausius jausmus vienas kitam galiausiai juos atvėsina.

5. Moteris Liūtas (liepos 22 – rugpjūčio 22)

Moteris, gimusi po Liūto ženklu, pasižymi stipriu ego ir mėgsta būti dėmesio centre. Jai būdingas valingas charakteris ir atkaklumas.

Jai tinkantys Zodiako ženklai

Vyras Dvyniai: jį sužavės Liūto dvasios stiprybė, o ji bus dėkinga Dvyniams už gebėjimą supratingai žvelgti į jos užsispyrimą.
Vyras Skorpionas: tai puiki stiprių, išdidžių ir valdingų žmonių sąjunga. Nepaisant dažnų barnių, šie ženklai gali būti vienas kitam ištikimi ir likti kartu visą gyvenimą.

Jai netinkantys Zodiako ženklai

Vyras Vandenis: nepaisant to, kad Vandeniai yra pasiryžę visiškai atsiduoti, garbėtroškos Liūtės pirmenybę teikia savo stiprybe jai prilygstantiems partneriams.

Vyras Ožiaragis: laisvę vertinantys Ožiaragiai nori būti laisvi, o ne paklusti tvarkai, kurią įveda moteris Liūtas.

6. Moteris Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Moteris Mergelė daug mąsto ir mėgsta leisti laiką vienumoje bei tyloje su savo mintimis.Ją lengva įskaudinti, nors ji moka slėpti savo jausmus. Jos širdį gali užkariauti vyras, mokantis išnarplioti nepaprastą jos asmenybę.

Jai tinkantys Zodiako ženklai

Vyras Svarstyklės: ryžtingam ir jautriam vyrui, gimusiam po Svarstyklių ženklu, nebus sunku pelnyti Mergelės dėmesį.
Vyras Ožiaragis: šio ženklo vyrai taip pat gali ištirpdyti Mergelių širdis. Ožiaragio neišgąsdins Mergelės nepatiklumas, todėl jis kantriai lauks, kol ji jam atsiskleis.

Jai netinkantys Zodiako ženklai

Vyras Vėžys: dviejų jausmingų ženklų sąjunga yra pasmerkta abipusiams priekaištams ir nuoskaudoms.

Vyras Žuvys: Žuvų ir Mergelių tylumas sukurs tarp jų nesupratimo sieną.