Horoskopų gerbėjai tvirtina, kad visą informaciją apie žmogaus charakterį galima gauti išnagrinėjus Zodiako ženklų charakteristikas. Jau susidomėjote? Tada pradedame!

Patys moteriškiausi Zodiako ženklai

5. Jautis

Ne veltui po Jaučio ženklu gimusias damas vadina moterimis-paslaptimis. Jose yra kažkas užburiančio, kažkas nepasiekiamo, kas verčia stipriąją žmonijos pusę jų siekti. Tokioms moterims vyrai tiesiog negali būti abejingi: arba myli jas visa širdimi, arba jų nekenčia, tačiau tik todėl, kad jų meilė lieka be atsako. Bet kokiu atveju būti šalia tokios moters ir nereaguoti į ją tiesiog neįmanoma. Ypač pavojinga žiūrėti į šio Zodiako ženklo atstovės akis, mat jose galima paskęsti amžiams.

4. Dvyniai

Kitaip nei Jaučio ženklo atstovės, po Dvynių ženklu gimusios moterys neturi tos ypatingos paslapties. Jos atviros, visada jaunatviškos, nuoširdžios ir natūralios. Toks derinys vyruose iššaukia švelnumo bangą, mat šios savybės nuo seno laikomos labai moteriškomis. Kas būdinga Dvynių atstovėms, tai kad jos ir keturiasdešimties, ir penkiasdešimties išlieka patrauklios ir žavios, todėl niekada nelieka vienos. Dar vienas tokioms moterims būdingas bruožas – infantilumas, nors daugelis vyrų laiko šią savybę labai moteriška ir priskiria ją veikiau prie privalumų, nei prie trūkumų.

3. Vėžys

Šio ženklo moteriškumas pasireiškia praktiškai visur. Švelnumas žodžiuose ir akyse, rūpestis ir absoliutus pasitikėjimas savo antrąja puse. Nenuostabu, kad tokias nuo seno moteriškomis laikomas savybes stipriosios lyties atstovai labai vertina. Manoma, kad po Vėžio ženklu gimusių damų moteriškumas yra etaloninis, todėl daugelis moterų, norinčių pavergti vyrą, stengiasi visame kame kopijuoti šio ženklo atstoves. Tačiau šių moterų švelniam charakteriui taip pat būdingas ir perdėtas verksmingumas bei polinkis į melancholiją, nors daugumą vyrų tai graudina ir jaudina.

2. Skorpionas

Turbūt ne kartą teko girdėti apie Skorpionų magnetizmą. Pas šio Zodiako ženklo moteris šios savybės išreikštos per seksualinį patrauklumą, todėl net akimirkos flirtas su ja išveda vyrą iš proto – jis tampa bevaliu ir iki ausų įsimyli. Kalbama, kad Skorpiono ženklo moterims būdinga tam tikra magiška jėga, kuri verčia vyrus matyti šiose damose moteriškumo idealą. Todėl ne veltui po Skorpiono ženklu gimusios moterys pagarsėjusios savo gebėjimu išskirti poras ir paveržti vyrus iš šeimų.

1. Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovės vadinamos moteriškumo idealu. Tai tos moterys, kurios vienu nekaltu žvilgsniu priverčia vyro širdį plakti stipriau. Būtent dėl šio ženklo moterų dažniausiai vyrai ryždavosi žygdarbiams ir kildavo karai. Šios trapios ir neįtikėtinai elegantiškos moterys iššaukia natūralų vyrų norą ginti, užkariauti ir pavergti tokią moterį. O prie viso to pridėjus vidinę stiprybę ir koncentraciją, galiausiai gausite idealią moters prigimtį.

Reikia pasakyti, kad po išvardintais Zodiako ženklais gimsta ir vyrai. Šiems stipriosios lyties atstovams tenka savyje nuo vaikystės ugdyti vyriškas savybes, jei nenori atrodyti pernelyg švelnūs ir sentimentalūs. Vis dėlto, turint tikrąją vyro prigimtį tai padaryti ne taip jau ir sunku.

Patys vyriškiausi Zodiako ženklai

5. Šaulys

Šauliai gimsta džiugiais optimistais, kuriems nesvetimos klajonės ir nuotykiai. Jų nepriklausomas ir vyriškas charakteris paperka stipriosios lyties atstovus, kurie nori tapti Šaulio draugais, ir pavergia moteris, paprasčiausiai įsimylinčias tokius vyrus. Dar Šaulys išsiskiria savo aistra rizikuoti. Jis paprasčiausiai mano, kad rizikuoti nevengiantiems vyrams gyvenime sekasi, todėl drąsiai ryžtasi bet kokiai avantiūrai, kuri dažniausiai ir baigiasi sėkmingai. Neretai Šaulio meilės avantiūros nukreiptos į dailiąją lytį, dėl ko šio ženklo atstovai tampa moterų numylėtiniais.

4. Dvyniai

Po šiuo ženklu gimusių vyrų vyriškumas dera su išradingumu, todėl savo kelyje sutikusios Dvynius damos netenka kalbos dovanos ir paklūsta po šiuo ženklu gimusiems vyrams. Iš tikrųjų, šio ženklo atstovai išsiskiria neįtikėtinu vyrišku žavesiu. Jie neina kiaurai sienų, mojuodami kirviu, neaugina barzdų ir nenešioja šalmo su ragais, tačiau jų akyse galima matyti tokį pasitikėjimą savimi, kad moteris paprasčiausiai neturi jėgų pasakyti jam „ne“. Vienintelis šio Zodiako ženklo trūkumas – nepastovumas. Tiesa, ir čia Dvyniai geba rasti savyje stiprybės ir prisipažinti, jeigu jausmai išblėso.

3. Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovai – tikri vyrai, nuo kurių tiesiog dvelkia brutalumu. Toks vyras visada pasiekia tai, ko nori, ir padaro tai gana agresyviai, o kartais net ir žiauriai. Kai kurias moteris Skorpionas atgraso, tačiau dauguma jausmingų damų svajoja būtent apie tokį vyrą, kuris neatsiklausdamas ir nedelsdamas ima moterį ir pareiškia visam pasauliui: „Ji – mano!“ Tiesa, reikia pažymėti, kad gyvenime Skorpionas pakankamai grubus ir griežtas. Jis nežino ribų, jam norisi visko, jam visada visko maža, todėl gyvenimas su tokiu vyru – kasdieninė lyčių kova.

2. Avinas

Kitaip nei Skorpionas, Avinas taip uoliai savo emocijų nereiškia ir savo geriausių savybių taip stipriai nedemonstruoja. Tačiau jam to ir nereikia, nes vyriška prigimtis po šiuo ženklu gimusiuose stipriosios lyties atstovuose juntama vos susipažinus. Tokie vyrai yra karšti ir užsispyrę, tačiau tas užsispyrimas nėra grubus, kas tik dar labiau pavergia moterų širdis. Avinas yra delikatus ir mandagus, visur įveda savo tvarką, tačiau daro tai taip natūraliai, kad damos su džiaugsmu suteikia jam teisę būti lyderiu. O ir vyriškoje kompanijoje Avinas dažnai atlieka vadovo ir galvos funkciją, jis yra pats protingiausias ir drąsiausias, todėl visiškai nenuostabu, kad Avino vyriškumas pripažįstamas net vyrų tarpe.

1. Liūtas

Šio ženklo atstovas yra ambicingas ir egoistiškas. Vis dėlto, jis paperka įgimtu dosnumu, išdidumu ir valdingumu. Liūto valioje svajoja atsidurti kiekviena moteris, nes tai yra vyras iš didžiosios raidės, kuriam nereikia įrodinėti, kas kolektyve lyderis, o namuose šeimininkas. Moteris paprasčiausiai paklūsta tokiam patinui ir visiškai atsiduoda jo valiai, žinodama, kad nuo šiol ji yra patikimose rankose. Galų gale, po šiuo Zodiako ženklu gimę vyrai dailiosios lyties atstoves pavergia savo statusu, nes pats gyvenimas patvirtina paprastą tiesą: Liūtai yra patys geriausi vyrai.

Žinoma, po išvardintais Zodiako ženklais gimsta nemažai moterų, tačiau dailiosios lyties atstovėms šis ženklas tik į naudą, mat neretai padeda gyvenime išties nemažai pasiekti.
Tad visada likite savimi, saugokite save ir būkite laimingi!