Galėsite įsitikinti, kokia teisinga E. Hemingvėjaus mintis: pasijausite ne sala, skalaujama vandenynų, o žemyno – visumos – dalimi.

Tai ryšių tarp artimų žmonių pajautimo ir stiprinimo metas, kai galite pajusti nematomas, širdis jungiančias gijas, suvokti, kad jei kažko neduodame, tai neduodame sau, o jei kažkuo dalinamės, tai apdovanojame ir save.


Pirmadienis puiki diena iniciatyvoms, darbų ir projektų pabaigimui, sportui. Ji tiktų deryboms, skolų atidavimui, santykių harmonizavimui.

Antradienis šaunus kolektyviniam darbui, palankus planuojantiems pereiti į naują darbą, siekiantiems karjeros, ketinantiems persikelti į naują gyvenamą vietą.

Trečiadienis, Merkurijui, o vėliau ir Venerai, pradėjus kelionę Avino ženklu, – netikėtumų diena, kai svarbu būtų nepraleisti netikėtai pasitaikiusios progos, prisimenant posakį, kad progos pasitaiko, bet nesikartoja.

Ketvirtadienį, kovo 8-ąją galėsite įsitikinti, kad moterims gėlių ir dėmesio niekada nebūna per daug.

Penktadienis tiktų ketinantiems pertvarkyti savo darbo vietą ir namus, siekiantiems aiškumo bei konkretumo. Šaunu būtų įsivesti tvarką ir savo mintyse, paleisti praeitį, pasiruošti atvira širdimi priimti tai, ką mums nori pasiūlyti gyvenimas.

Šeštadienį galėtume pavadinti taikumo bei gerumo diena, tinkama šeimos harmoningam poilsiui, vandens procedūroms.

Kovo 11-ąją, brangią Lietuvai dieną, apsilankykite šventiniuose renginiuose. Ši diena tinkama išvykoms, kelionėms, artimų žmonių aplankymui, ateities svajonių ir planų kūrimui.

Turiningos ir sėkmingos jums savaitės linki astrologė Lolita Žukienė.