Savaitė prasidės Merkurijaus kelione karališkuoju Liūto laipsniu, – tinkamu metu deryboms, dalykinėms ir asmeninėms pažintims. Saulei ir Marsui keliaujant Vėžio ženklu, sustiprės intuicija, švelnumo ir meilės troškulys, norėsis pastangų įvertinimo ir pripažinimo.

Antradienį, Merkurijui perėjus į griaunamąjį Liūto laipsnį, gyvenimas gali patikrinti jūsų jausmus. Tai laikas, kai žodis, išlėkęs žvirbliu, gali jaučiu sugrįžti. Jums padės švelnumas, gebėjimas širdimi išgirsti, ko tikisi iš jūsų jums brangūs žmonės.


Savaitės viduryje, Venerai keliaujant karališkuoju Dvynių laipsniu, metas palankus planuojantiems keliones, tinkamas pažintims ir draugystės stiprinimui.

Ketvirtadienis tiktų darbų ir projektų užbaigimui, skolų atidavimui. Ši diena palanki ieškantiems reikalingos informacijos.

Liepos 14 diena, Mėnuliui keliaujant Žuvų ženklu, puiki kūrybai, saviraiškai, o kartu tinkama finansinėms operacijoms, sutarčių pasirašymui, svarbiems materialiems sprendimams.

Savaitgalis, Venerai keliaujant griaunamuoju Dvynių ženklo laipsniu, o Mėnuliui – Avino ženklu – aštresnio astrologinio fono. Būkite atidesni jei leisitės į kelionę, galimos neplanuotos išlaidos, technikos gedimai. Šiomis dienomis atverkite širdį gerumui, puoselėkite ir branginkite meilės jausmus.

Nuotaikingos ir sėkmingos savaitės jums linki astrologė Lolita Žukienė.

Lolita Žukienė