Savaitės pradžioje, Urano ir Merkurijaus tranzitų Avino ženklu įtakoje, neatsargiai ištartas žodis gali sukelti visą kalnų griūtį. Šiomis dienomis jaustis galime, kaip atrakcionų parke – dienos bus savotiški amerikietiški kalneliai: tai mes nusiminę apačioje – tai vėl džiugūs kylame į viršų.

Antradienis dėl Mėnulio, Veneros ir Jupiterio harmoningų aspektų įtakos bus palankus meilei, gausai ir santarvei.

Trečiadienį, Mėnuliui tebekeliaujant Vandenio ženklu, gali kilti puikių kūrybinių idėjų, o pasaulis, kaip veidrodis, atspindės jūsų troškimus bei veiksmus ir gražins jums tai, ką būsite pasiruošę dovanoti kitiems. Lengviau sektųsi taikytis, atrasti širdyje gerumą, norą padėti, o kartu vidinę ramybę ir harmoniją.

Ketvirtadienį lengviau rasite tinkamus sprendimus, o Saturno ir Urano konfigūracijos padės realizuoti originalias praktines idėjas.

Penktadienis – emociškai sudėtingesnis, gali byrėti tai, kas buvo laikina. Vertėtų atsigręžti į svarbiausius dalykus, skirti daug meilės, šilumos artimiesiems.

Šeštadienis – Saulei perėjus į Dvynių ženklą, ypatingas laikas, siekiantiems pergalių moksle ir profesiniame tobulėjime. Diena puiki susitikimams, renginiams, bendravimui, draugystei ir meilei.

O sekmadienį dėl Mėnulio ir Urano susijungimo Avino ženkle įtakos svarbu būtų ieškoti kompromiso, susilaikyti nuo aštresnių žodžių , stengiantis išgirsti tai, ką pašnibždės jūsų intuicija.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę linki astrologė Lolita Žukienė!

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite