Tačiau reikia žinoti, kad dėl Urano ir artimos Saulės pozicijos išliks avaringumo, gaisringumo pavojingas fonas, tad atsargiems būti tiesiog būtina tiek už vairo, tiek buityje ir su ugnimi.

Tai mėnuo, kai reikės palankias aplinkybes kurtis patiems, tikrinti gaunamą informaciją ir atsirinkti gyvenime svarbiausius dalykus. Šį mėnesį gali iškilti viešumon slėpti dalykai ir todėl stebinančios informacijos netruks, juk iki balandžio 5 d. Avino žvaigždyne viešės tai aktyvuojantis Merkurijus.

Balandžio 5 d. į Avino žvaigždyną atkeliaus Venera. Tad finansai daugės veikiant greitai, atvirai ir ryžtingai. Tai palankus laikas imtis naujų veiklų.

Meilei ir draugystei, pažintims ir romantiškai nuotaikai ypač puikus laikas balandžio 7- 8 dienomis, kai Avino ženklu keliaus Mėnulis. Jis, tiesa, gali išryškinti ir prieštaravimus, sustiprinti norą įrodinėti savo tiesą.Tad jautrumas vieni kitiems išliks būtini.

Lolita Žukienė

Svarbiausius naujus darbus palanku būtų nuveikti iki balandžio 17 d., kol Marsas, keliaudamas Šaulio žvaigždynu, pasuks retrogradine kryptimi. Beje, rimtus strateginius planus įgyvendinti reikėtų pradėti iki balandžio 18d., nes tą dieną ir Plutonas, keliaudamas Ožiaragio žvaigždynu, pasuks retrogrdine kryptimi.

Kol Saulė keliaus Avino žvaigždynu, iki balandžio 19 d., svarbu bus reaguoti greitai į kylančias problemas, jų neatidėlioti, o iš karto jas spręsti. Emociškai jautresni būsime balandžio 22 d., Mėnulio pilnaties metu, tad tą dieną pasaugokime vieni kitus, pasakykime brangiems žmonėms daug gero.

Šį mėnesį gali išryškėti ir noras vienu ypu spręsti problemas tiek darbuose, tiek namų aplinkoje. Todėl būtina išmintis ir tolerancija Laimei, nuo balandžio 9 d. Avino žvaigždynu pradėjęs kelionę Baltasis Mėnulis švelnins įtampą ir suteiks puikių naujų galimybių. Sėkmingo jums balandžio!