Vasario 19 - kovo 20 d.

12-iasis Zodiako ženklas

3-iasis Vandens ženklas

4-asis nepastovus ženklas

Valdančioji planeta: Neptūnas.

Laimingas skaičius: 7 ir visi, kurie dalijasi iš 7.

Astrologinis simbolis: žuvys, plaukiančios skirtingomis kryptimis.

Astrologinės spalvos: jūros spalva, mėlyna, plieno spalva ir raudonai - violetinė.

Astrologiniai akmenys: safyras, smaragdas, ametistas.

Žuvys valdo 12-uosius horoskopo namus.

Bendroji charakteristika

Daugelis astrologų sutaria, kad Žuvys - pats ekscentriškiausias ženklas iš viso Zodiako. Jų valdovas - Neptūnas - revoliucingas, mistiškas ženklas, romantiškas, kartais nepakaltinamas, bet visada atsiskyręs. Jis suteikia savo pavaldiniams nervingumą ir nerimą.

Žuvys - paskutinis Zodiako ženklas, gal todėl Žuvų žmonės mėgsta save nuvertinti. Jie nesavanaudiškai tenkina kitų užgaidas. Žuvys - trečias vandens ženklas ir jam priklausantys žmonės ypatingai emocionalūs ir savotiškai aistringi. Kai jos nusiteikusios teigiamai, jų emocijos ir aistros stiprios, o kūrybiškumas - begalinis, tačiau kai nusiteikimas neigiamas, tai Žuvis gali atvesti į susinaikinimą.

Žuvims reikia kovoti ir ginti save nuo jų mistinio pasaulio nesuprantančių žmonių kritikos. Dvasinės Žuvų žaizdos negyja labai ilgai.

Žuvims patinka būti kankinio vaidmenyje ir jos linkusios gailėtis savęs bei nepakankamai gerai save vertinti. Žuvys yra kuklios ir drovios, bet taip pat ir nervingos bei kupinos energijos, o bendras vaizdas išeina toks, tarsi jos visąlaik būtų neapsisprendusios ir sutrikusios. Jos visada linkusios pergyventi ir nervintis dėl smulkmenų.

Žuvys labai priklauso nuo artimų žmonių, jos labai patiklios ir dėl to dažnai gali būti apgautos. Tačiau, jeigu jos suprato esančios apgautos, gali staiga tapti perdėtai nepatiklios, įtarios ir uždaros. Jų nuotaikos taip pat plaikstosi lyg vėliava - tai jos santūrios, tai džiaugsmingos ir sąmojingos, tai atvirkščiai, suglebusios, mieguistos, melancholiškos.

Tačiau Žuvims nevertėtų nusiminti dėl šių trūkumų, nes yra daug žymių žmonių, gimusių po šiuo ženklu, kurie juos nugalėjo: Džordžas Vašingtonas, Mikelandželas, Viktoras Hugo, Albertas Einšteinas, Šopenas.

Psichoseksualinė Žuvų charakteristika

Iš visų 12 Zodiako ženklų sunkiausia yra aprašyti Žuvis. Jeigu ir yra koks nors raktas į Žuvų seksualinį pasaulį apskritai, tai jis gali būti rastas tik su Neptūno įtaka, o taip pat ir Veneros, kurios dėka Žuvys yra be galo idealistiškos ir dvasingos. Žuvys turbūt sutiks, kad surasti tokį kilniaširdį partnerį, kokio jos trokšta, praktiškai neįmanoma. Todėl jos netgi nebando ieškoti...

Kitas kelias aprašyti jų seksualinį gyvenimą - tai išstudijuoti visas tradicines charakteristikas, astrologų priskiriamas 12 horoskopo namams, kuriuos valdo Žuvys (juos vadina slaptų priešų ir žūčių namais). Šie namai susiję su psichinėmis ligomis ir seksualiniais nukrypimais. Jie taip pat valdo nenumatytas tragedijas žmogaus gyvenime, jutiminių organų sutrikimus, atsiskyrimą nuo pasaulio.

Dėl šių priežasčių Žuvys gerai dera su Mergelės ir Svarstyklių ženklų žmonėmis, ypač emocinėje srityje, nes šie ženklai irgi turi problemų dėl fizinės meilės.

Vyro ir moters santykiuose Žuvys yra linkusios į "šeimininko - vergo" modelį, kur joms tenka vergo vaidmuo. Jų noras kam nors paklusti verčia jas ieškoti partnerio su stipriu charakteriu ir valia, kurie jas valdo vos ne kariška drausme visose gyvenimo srityse.