Tačiau ir tokia taktika pasiteisins. Tokiu būdu neryžtingieji apsispręs parodyti savo jausmus išrinktajam.

Patariama būti atsargesniems su mažai pažįstamais žmonėmis. Nepainiokite primityvaus koketavimo ir flirto su tikrais jausmais. Tai tik noras pasirodyti.

Liepos mėnesį pažinčių bus gausu. Jos galimos masiniuose renginiuose arba padedant giminaičiams. Tačiau neverta pasiduoti emocijoms.

Gerai įsižiūrėkite į jus dominantį žmogų, stebėkite, kaip jis kalba, kaip elgiasi buitinėse situacijose. Šį mėnesį bus ryškus noras įsitvirtinti kitų žmonių sąskaita, dėl to paskui bus sunku užmegzti nuoširdžius santykius.

Tačiau tie, kurie jau užmezgę rimtus santykius, bet dar nevedę, priims svarbų sprendimą. Pirmąsias dvi savaites galima laukti daug rimtų pasiūlymų, ir nebūtinai iš stipriosios lyties atstovų pusės.

Poroms, kurios dar neapsisprendusios dėl savo ateities, gresia nesutarimai. Viena pusė kaltins kitą, pasiteisinimas gali būti suprastas kaip kaltės pripažinimas.

Mėnesio pradžioje norėsis stabilumo, todėl daug kas stengsis įforminti santykius. Šeimose nusistovės šilti santykiai, vyraus pasitikėjimas. Pagerės bendravimas, galimos kelionės kartu – tai dar labiau sustiprins šeimų santykius.

Mėnesio viduryje galimas jautresnis reagavimas į žodžius, dažniau kils barniai. Šiuo laikotarpiu padidės atsakomybės supratimas, daugelis labiau rūpinsis artimųjų ir giminaičių problemomis.
Santykiai su naujais pažįstamais išliks santūrūs, atsargūs.

Mėnesio pabaigoje pagausės atsitiktinių ryšių, neturinčių ateities ir paremtų laikinu malonumų troškimu. Dailiosios lyties atstovės vis dažniau imsis iniciatyvos besistengdamos užmegzti jausmingą romaną.

Šiuo laikotarpiu labiau seksis tiems, kurie sugebės atkreipti į save dėmesį originaliais sprendimais, įdomia išore, gebėjimu pralinksminti kitus. Tačiau sutuoktiniams mėnesio pabaiga bus savotiškas ištikimybės patikrinimas.

Primename, kad „tikrieji“ ženklų atstovai yra tie, kurie gimė nuo 1 iki 18 mėnesio dienos, likusius veikia ir kitas ženklas.

Šaltinis: www.DELFI.lt
Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite