Net ir intymiame gyvenime kiekvienas mūsų taip pat turime savo asmeninę erdvę, įsiveržimas į kurią gali sugadinti santykius. Ko nepatartina daryti, kad neapkarstų saldi meilė?

1. Būti iki galo atvira

Jei mėgaujatės nuostabiu seksu, aistra ir įsimylėjimu, jums atrodo, kad niekas negali sugadinti šitos idilės. Būtent todėl gulėdami po lytinio akto ir tyrinėdami lubas partneriai dažnai pradeda klausinėti vienas kito apie buvusius partnerius. Neverta to daryti, nes ateityje šita informacija bus dar ne kartą panaudota prieš jus pavydo scenų ir netgi pačių menkiausių skandalų metu.

 Neklauskite vyro apie jo meilužes ir pačios tylėkite apie savo mylėtus vyrus. Jei ir pasakosite ar norėsite klausytis, geriau tegu tai būna ne intymios detalės, o koks nors charakterio bruožas, išgyventa situacija. 

2. Girtis buvusių meilužių kiekiu

Banalus troškimas pakelti savo vertę, paminėjus buvusių kavalierių kiekį, gali jums pakišti kiaulę. Tikėtina, kad partneris nepamirš išgirsto skaičiaus, juk vyrams norisi būti bent pirmame penktuke, o ne dvidešimt penktais arba užbaigti šimto partnerių sąrašą. 

Jei jūsų partneris primygtinai domisi jūsų buvusiaisiais, pasakykite, kad buvo tik keli rimti romanai arba tiesiog užsiminkite, kad turėjote keletą vyrų, tačiau tik dabar sutikote savo tikrąją laimę  tai yra Jį.

3. Drabstyti purvais buvusiuosius

Neturėkite įpročio kalbėti apie savo buvusius vyrus bjaurių dalykų, kai šalia yra jūsų dabartinis mylimasis. Priešingu atveju jam gali kilti mažiausiai dvi mintys  „ją traukia tik amoralios bjaurybės" arba „būtent taip ji kalbės ir mums susipykus". Todėl pamirškite visus, su kuriais bendravote iki šitos meilės, ir džiaukitės tuo, ką dabar turite.

4. Be priežasties juoktis lovoje

Taip, būtent taip: kitaip jis pagalvos, kad jūs nesate susižavėjusi jo lytinio organo dydžiu arba jūsų netenkina jo figūra. Norite pasijuokti todėl, kad esate laiminga arba tiesiog todėl, kad jūsų nuotaika puiki  geriau kartu prisiminkite linksmą istoriją arba anekdotą. Kitaip, savo mintyse prisiminusi kažką juokingo ir nepasidalinusi tuo su vyru, rizikuojate jį įskaudinti ir jo sąmonėje sukurti kompleksus. Po to įrodyti, kad jūs juokėtės ne iš jo, bus tikrai sudėtinga. 
Be to, jei juokas jus suims sueities metu, tai vyrui dings erekcija.

5. Apsimesti sekso guru

Prieš lytinį artumą girsitės savo seksualiniais įgūdžiais, o po to nuvilsite partnerį  jo akyse jūs atrodysite mažiausiai juokingai. Apsimetinėti pornografinių filmų aktore taip pat neverta  vyrai nemėgsta tokių merginų, nes jos jiems įdomios tik iki tam tikro laiko. Pirmą kartą bandyti su nauju meilužiu lovoje tuos triukus, kuriuos matėte filmuose suaugusiems, taip pat nepatariame. Vyras gali nusivilti arba tiesiog pasijuokti iš šių dalykų. Arba pagalvoti, kad nesate patenkinta juo, kokiu jis yra, jei perkeliate iš ekrano kažkokias scenas ir taikote bendrame miegamajame.

6. Mėgautis sekso žaisliukais

Toks fetišas be susitarimo su partneriu gali jį įskaudinti. Jis gali pagalvoti, kad nesusitvarko ir jūs ieškote alternatyvos. Yra vaikinų, kurie mano, kad atsinešti į lovą įvairiausius prietaisus iš sekso prekių parduotuvės ir aktyviai jais naudotis gali tik pasileidusi mergina arba seksuali besotė, kurią vyrui bus sudėtinga patenkinti. Tai dažnai vyrams įvaro nepilnavertiškumo kompleksą bei nusivylimą pačia moterimi.

7. Naudoti fizinį smurtą

Nesibraižykite, nesikandžiokite, nepalikite bučinių pėdsakų ant jo kūno, juk tai tik ekrane atrodo seksualiai, o gyvenime viskas yra priešingai. Bučinių žymes ir įbrėžimus gali pamatyti kolegos, tėvai ir draugai, tad kažkas tiesiog tylėdamas nusišypsos ir pasidžiaugs jūsų seksualiniu gyvenimu, o kažkas nepraleis galimybės pajuokauti ir ne visuomet geranoriškai. Be to, tokie dalykai ilgai gyja ir patiems partneriams suteikia diskomfortą.

8. Tylėti

Moteris, kuri nedemonstruoja jokių emocijų, vyrui pasidaro nebeįdomi, nors ir būtų pati gražiausia moteris pasaulyje. Jei jam kol kas nepavyksta jums suteikti orgazmo, tai nereiškia, kad reikia tylėti ir laukti: niekas nesako, kad reikia vaizduoti aistrą ir rėkti, tačiau aiktelėjimai ir atodūsiai galėtų būti. Kitaip  vyras praras pasitikėjimą savimi ir jumis.

9. Aptarinėti svarbias problemas

Jokiu būdu nesineškite į lovą visų savo rūpesčių, problemų, konfliktų su draugais ir kolegomis. Lova  tai vieta dviem ir kitiems joje vietos nėra, netgi pokalbiuose ir mintyse.

10. Blogai kvepėti

Blogas kvapas gali visam laikui atimti vyrui norą su jumis (ir atvirkščiai) mylėtis. Juk būtent kvapas yra viena simpatijos partneriui, potraukio jam, aistros sudedamoji dalis. Būtinai prieš seksą nusimaudykite po dušu, nepadauginkite kvepalų ir atminkite, jog vaikinams labiau patinka natūralus kvapas.