Neištikimybė tikrai ne biologinis aspektas, taip galima tik pasiteisinti. Vidurio amžiaus krizė, atsibodusi rutina, žmona dažnai nenori mylėtis ir daugybę kitų priežasčių vardijama tyrinėjant vyrų neištikimybę, tačiau, kad ir kokia priežastis bebūtų, neištikimybės tyrėjai sutinka, jog vyrai trokšta skirtingų sekso partnerių. Žinoma, ar taip ir elgsis, priklauso tik nuo vyro, dažnai jis suvaldo savo norus, bijodamas sužlugdyti santuoką ar savo reputaciją.

Tačiau kai kuriems visa tai nė motais, jie užprogramuoti rizikuoti ir tenkinti aistras su daugybe skirtingų moterų. Dažnai jie tiesiog būna nelaimingi su antrąja puse, o štai nesantuokinis seksas daug paprastesnis, nereikia labai dėl kažko stengtis. Vyrai užimantys aukštas pareigas taip pat dažniau eina į kairę, nes jie turi daug daugiau galimybių (dažnai ir įgūdžių) apgaudinėti.

Kokias priežastis įvardina patys partneres apgaudinėję vyrai? Pateikiame dažniausiai pasitaikančias:

Ji nebe tokia, kaip anksčiau. Jeigu moteris aptingo, priaugo svorio ar tiesiog nebesirūpina savimi, vaikinai iš karto pradeda dairytis į kitas moteris. Tačiau psichologai pastebi, jog vyrai dažnai ima taikyti dvigubus standartus – apsileidėlis vyras reikalauja iš žmonos tobulumo.

Nuotr. Shutterstock

Niekam nepatinka „bambeklės. Tikriausiai niekas neprivers vyro pulti į kitos moters glėbį kaip priekabi žmona. Jeigu antroji pusė  lyg žiežula ragana, jis tikrai nenorės su ja mylėtis. Paprastesnė išeitis  karštas seksas su supratingesne moterimi.

Ji tiesiog manęs nesupranta. Neištikimi vyrai dažnai teigia besijaučiantys partnerės nesuprasti. Bet tai ne visada moters kaltė  kartais vyrai tiesiog jaučiasi pikti ar bijo pernelyg suartėti. Tokiu atveju paprasčiau pasirinkti neištikimybę nei stengtis dėl esamų santykių. Tokiu atveju padėti gali tik psichologo konsultacijos.

Nuotr. Shutterstock

Tai teikia adrenaliną. Dažnai vyrams tiesiog patinka „žaisti su ugnimi, neištikimybės slėpimas  tiek pavojingas, o pavojai juk jaudina. Išlaikydama nuostabą, aistrą seksualiniame poros gyvenime moteris, ko gero, nepraras ir vyro  nebus priežasties apgaudinėti.

Medžioklės instinktai. Dažnai neištikimi vyrai tiesiog negali paaiškinti savo veiksmų motyvacijos. Jie tiesiog nori atsikratyti rutinos ir instinktyviai pradeda ieškoti kažko nauja. Tai  pirminis medžioklės instinktas, tik šį kartą medžiojamos moterys. Tai gana dažna neištikimybės priežastis, jeigu jis vedė per jaunas, ar tiesiog jaučiasi nevisavertis.

Biologija, biologija... Biologiškai taip sutverta, kad vyrai trokšta pabuvoti su tiek moterų, su kiek tik įmanoma. Vyras, žvelgdamas į nuogą moterį, nori patirti kažką naujo: kitos lūpos, kitas kūnas.

Nuotr. Shutterstock

Tai tiesiog seksas. Daugeliui vyrų meilė ir seksas yra du atskiri dalykai. Daugelis vyrų tiki, kad gali mylėti žmoną ir trokšti sekso su kita, jų smegenyse tai tarsi atskirta. Tai pateisina vaikinus, leidžia jiems nejausti kaltės, žinoma, jei nėra jokių pasekmių.

Ne šiąnakt, brangusis. Pripažinkime, dažnai vyrai nori daugiau sekso nei moterys (aišku, būna išimčių). Kai žmona pavargusi nuo visą dieną verkiančių vaikų, ko gero, ji nebenori bandyti jokių naujų dalykų... Tuo tarpu įdomaus, aistringo sekso trokštantis vyras ima jo ieškoti kitur. O pagundos ant kiekvieno kampo, užtenka nedidelio noro joms atsiduoti.

Nuotr. Shutterstock