Įžymybių pamėgtame sporto klube vyko „adidas“ šokių treniruotė. Nors beveik visos merginos scenoje praleidžia didžiąją savo gyvenimo dalį, tačiau ši treniruotė ne vienai buvo iššūkis. Pradžioje surengtas parodomasis „Žalgirio“ krepšinio klubo šokėjų pasirodymas daugeliui sukėlė nuostabą. Tačiau padrąsintos profesionalių šokėjų merginos atsipalaidavo, todėl treniruotės pabaigoje visos džiaugėsi puikiu rezultatu, o „Žalgirio“ šokėjų vadovė Diana Gandrimė visas pakvietė prisijungti prie šokėjų komandos.

Šokių treniruotėje dalyvavo dainininkės Ineta Puzuraitė, Baiba Skurstenė, Urtė Šilagalytė, Sandra ir Saulenė Chlevickaitės, savo šokių judesius tobulino aktorė Redita Dominaitytė ir verslininkė Liucina Rimgailė. Jėgas išbandyti šokio aikštelėje nusprendė ir sportininkės − trišuolininkė Jolanta Verseckaitė bei lengvaatletė Vaida Žūsinaitė.

Po treniruotės pakalbinta „Žalgirio“ klubo šokėjų vadovė Diana Gandrimė buvo puikiai nusiteikusi. „Esu labai patenkinta treniruote. Prieš renginį galvojau, kad bus sunkiau: tiek išmokyti šokio judesių, tiek bendrauti, juk merginos yra žinomos, tačiau nekilo jokių problemų. Nei viena nebijojo kristi ant žemės ar atlikti kitų sudėtingesnių judesių. Šokių treniruotė vyko įprastai, kaip treniruojamės ir mes, o po šokio visos smagiai susėdome ir pasidalinome įspūdžiais. Tikrai jautėsi, kad visos esame viena komanda. Kiekviena pasitreniravusi individualiai, tikrai galėtų tapti mūsų nare“, − įspūdžiais dalijosi D. Gandrimė.

„Žalgirio“ klubo šokėjos Solveiga Špakauskaitė ir Dalia Karpovaitė pritarė vadovės nuomonei: „šokių treniruotė tikrai pavyko puikiai. Prieš renginį labiausiai neramino tai, kad visos merginos yra žinomos, tačiau jokių kaprizų šokių metu tikrai nebuvo. Tik pradėjusios mokyti judesių iš karto pamatėme, kad visos turi klausą, moka judėti scenoje. Kiekviena šypsojosi, nevengė parodyti savęs, o tai labai padėjo joms puikiai pasirodyti. Pastebėjome, kad kiekviena jaučia aistrą šokiui, puikiai jaučiasi scenoje, todėl patobulinus judesius, galėtų prisijungti prie mūsų komandos“.

Treniruotėje dalyvavusi verslininkė, šokėjo Tada Rimgailos žmona Liucina Rimgailė prisiminė, kad prasidėjus šokių treniruotei jautėsi šioks toks jaudulys. „Tačiau vėliau atsipalaidavome, o rezultatas, manau, tikrai gavosi geras. Prie to prisidėjo ir puikiai surinkta merginų komanda, nors prieš tai nebuvome visos labai daug tarpusavyje bendravusios, tačiau šokių aikštelėje laiką praleidome nepakartojamai. Visų nuotaika buvo pakili, nebijojome ir iš savęs pasijuokti. Aišku „Žalgirio“ šokėjų pagyrimai ir padrąsinimai padėjo atlikti visus judesius kuo geriau. Su merginomis po treniruotės juokėmės, kad kita kartą jau visos susitiksime „Žalgirio“ rungtynėse ir, žinoma, ant parketo“, − po šokių treniruotės juokėsi L. Rimgailė.