„Jeigu prieš penkerius metus žmonės lengva ranka mesdavo nebereikalingą elektroniką į bendras šiukšliadėžes ar, dar blogiau, į pakeles, tai šiandien ieškoma, kaip atliekas utilizuoti. Lietuviai jau žino: netinkamai surinktos ir sutvarkytos elektroninės atliekos – potenciali žala gamtai, o tuo pačiu – ir kiekvieno iš mūsų sveikatai“, – pranešime spaudai cituojamas EPA direktorius Linas Ivanauskas.

Yra ir dar viena paskata atiduoti pasenusią elektroniką, baterijas ar akumuliatorius. Kartu su didžiausiu kino teatru Lietuvoje „Forum Cinemas“ vyksta akcija „Einu į kiną su EPA“. Jei turite elektronikos atliekų, nufotografuokite jas, atsiųskite nuotrauką adresu socprojektai@epa.lt ir telefonu 8 695 55111 užregistruokite elektronikos atliekų išvežimą – EPA komanda atvyks pas jus ir išveš atliekas nemokamai. Jūsų nuotraukos keliaus į socialinį tinklą „Facebook" ir lauks įvertinimo: šeši daugiausia „Patinka“ surinkusių nuotraukų autoriai bus apdovanoti kvietimais į kino teatrą – net 4 bilietai vienam fotografui.

Pavasarį EPA įpusėja toliau plėsdama savo socialinių partnerių tinklą. Pasiteisinus bendrai įgyvendintiems projektams su didžiausiais Lietuvos krepšinio klubais Kauno „Žalgiriu“ ir Vilniaus „Lietuvos rytu“, buvo sudaryta bendradarbiavimo sutartis ir su Utenos „Juventus“ krepšinio klubu. Tai atveria naujas galimybes vykdyti socialinius projektus Utenos regione, labiau įtraukti jaunimą ir toliau puoselėti Utenos kraštą. Gražiai bendradarbiavimo pradžiai paminėti, EPA asociacija įteikė Utenos moksleiviams bilietų į krepšinio varžybas.