Džiaugiamės, kad GRYNAS.lt skaitytojai neabejingi aplinkai, domisi gamtos išsaugojimu ir patys prie to prisideda rūšiuodami bei tinkamai tvarkydami atliekas. Todėl ištikimiausiems savo skaitytojams norime padovanoti vertingą prizą.

„Prie ekologijos ir žalesnės aplinkos galime prisidėti kiekvienas iš mūsų ir tai daryti galime pačiais paprasčiausiais būdais. Natūralu, kad atėjęs kalendorinis pavasaris dar labiau skatina daugelį mūsų aktyviau rūpintis gamta, kurioje praleisime vis daugiau laiko. Kartu su GRYNAS.lt komanda šiame konkurse norėjome paskatinti kiekvieną jo dalyvį jau dabar paklausti savęs – kaip aš saugau, rūpinuosi aplinka, o tai, tikime, ir bus pirmasis žingsnis realaus veiksmo ir gražesnės gamtos link“, - tikino konkurso iniciatorės, ekologinių sprendimų bendrovės „Ecoservice“ vykdomoji direktorė Daiva Skrupskelienė.

Įmonės „Ecoservise“ įsteigtą prizą laimėti labai paprasta. Tereikia prenumeruoti GRYNAS.lt naujienas ir iki kovo 8 d. GRYNAS.lt „Facebook“ paskyroje po įrašu apie konkursą komentarų skiltyje parašyti, kaip jūs tausojate aplinką. Galiausiai iš visų dalyvių bus atrinktas laimėtojas.