„Rastos šiferio atliekos stebina užkastu kiekiu. Praktika ir atlikti tyrimai rodo, kad asbesto turinčių atliekų sandėliavimas nėra kenksmingas savaime, todėl, jas teisingai utilizavus, galėsime tęsti statybos darbus bei užtikrinti saugią aplinką projekte dirbantiems bendrovės darbuotojams, rangovams ir - būsimiems nuomininkams. Suprantame, kad tvarumas yra globali ilgalaikė koncepcija, ir džiaugiamės, jog šiuo konkrečiu atveju užterštumo padarinių nejausime tiek užbaigę projektą, tiek ateityje“, sako „SIRIN Development“ vadovas Laurynas Kuzavas.

„SIRIN Development“ industriniai projektai vystomi remiantis darnaus vystymo reikalavimais, objektai atitinka „žalių“ pastatų standartus ir statomi su pažangiausiomis medžiagomis ir technologijomis, užtikrinant ilgalaikį jų tvarumą.

Liepkalnio industrinis parkas šiuo metu plečiamas iki 165 tūkst. kv. m. Pirmi trys projekto etapai (62 500 kv. m) jau baigti ir sėkmingai išnuomoti. Ketvirtąjį etapą planuojama baigti trečią šių metų ketvirtį, kai plotas bus išplėstas dar papildomais 25 600 kv. m. Projektas išsiskiria strategine vieta, įspūdingu dydžiu, dėmesiu energetiniam efektyvumui, žemais išlaikymo kaštais, aukšta statybų kokybe ir racionaliais sprendiniais.

Liepkalnio industrinis parkas yra prie pagrindinių kelių A15 ir A3, tik 2,3 km nutolęs nuo Minsko pl. ir Žirnių g. sankryžos, netoli oro uosto bei tik 7 km nutolęs nuo Vilniaus senamiesčio.
Į Liepkalnio industrinį parką investuota 82 mln. Eur.

„SIRIN Development“ yra industrinio nekilnojamojo turto vystytojas, Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijoje išvystęs 400 tūkst. kv. m industrinio ir komercinio NT. „Girteka“ įmonių grupei priklausanti bendrovė sparčiai plečiasi ir per artimiausius kelerius metus planuoja išplėsti išvystytų kvadratinių metrų skaičių iki 1 milijono.