Raumeningasis atlikėjas neslepia – beveik nė vienoje treniruotėje neapsieina be sunkių svorių kilnojimui motyvuojančių dainų. Jo telefone gausu itin ritmingų Lietuvos bei užsienio atlikėjų kūrinių.

„Muzikai esu pakankamai išrankus, todėl net ir sporto salėje klausau tik mėgstamų dainų. Tiesą sakant, beveik nė vienoje treniruotėje neapsieinu be ausinuko. Muzika mane labai įkvepia sportui. Yra ir dar vienas pliusas – mažiau kalbuosi su aplinkiniais, susikaupiu ir dirbu dėl užsibrėžtų tikslų“, – atskleidė reperis.

Veiklos nestokojantis atlikėjas prasitarė, kad muzika neretai tampa ir geros nuotaikos šaltiniu.

„Retai, bet būna, kad į salę einu tik dėl to, kad reikia. Nuovargis nesvetimas ir man, todėl ne visada čia pasirodau geriausios nuotaikos. Tokiais atvejais stengiuosi šalia turėti pakrautą telefoną su ausinėmis. Įsijungus geros muzikos kaip mat pakyla ūpas“, – atviravo reperis.

Įkvėptas muzikos ir sporto dermės Ironvytas pats parašė ne vieną gerai treniruotei „užvedantį“ kūrinį: „Tai mūsų klubas“, „Pasiruošk vasaros sezonui“ ir netrukus dienos šviesą kartu su vaizdo klipu išvysiantis „Mūsų lyga“.

Paklaustas, ar sporto salėje klausosi tik šių dainų, atlikėjas nusijuokė ir atskleidė, kokios dainos jį labiausiai „pakrauna“.