Šis IBM produktas skirtas daugeliui rinkos segmentų, kur reikalingas darbas su itin aukštos skiriamosios gebos paveikslėliais. Manoma, kad monitoriai bus naudojami telemedicinoje, orų prognozavimui, leidybai, dizainui bei palydovų stebėjimui.

Kompanijos atstovai mano, kad pagal šią technologiją pagaminti monitoriai užims savo vietą asmeninių, nešiojamųjų ir kišeninių kompiuterių rinkose bei neįtikėtinai pagerinti filmuotos medžiagos, žiūrimos per šiuos įrenginius, kokybę. Bet jie nepanoro prognozuoti, kada ši technologija taps visiems prieinama.

Pirmieji tokios aukštos kokybės monitoriai bus naudojami Lorenco Livermoro laboratorijoje prie JAV Energetikos ministerijos ASCI (Accelerated Strategic Computer Initiative) programos vykdymui. Jie bus naudojami kartu su greičiausiu pasaulyje taip pat IBM pagamintu “ASCI White” kompiuteriu.

Laboratorijoje monitoriai perduos atominio ginklo veikimo ir senėjimo vaizdą naudojant trimačių modelių simuliacijas, kuras vykdys superkompiuteris.

Pirmieji paprastiems vartotojams skirti monitoriai bus parduodami nuo 2001 metų, be to, pagal IBM patentuotą technologiją šiuos monitorius gamins ir kitos kompanijos.

Monitorius į colį gali sutalpinti iki 200 taškų, o 22 colių įstrižainės monitoriuje telpa 9 mln. taškų. Pasak kompanijos atstovų, su tokia skiriamąja geba vaizdas būna toks pat ryškus, kaip ir fotonuotraukose.