Ieško naujų įgulos narių

Anot Lauros Macutkevič, įmonės Personalo skyriaus vadovės, šiuo metu užsakomųjų skrydžių avialinijos vykdo aktyvią plėtrą ir tikisi, jog greitu metu prie įgulos narių prisijungs naujokų.

„Ieškome atsakingų, žingeidžių vaikinų ir merginų, norinčių tapti dinamiškos industrijos dalimi. Tai puiki galimybė tiems, kurie dar tik svajoja apie karjerą aviacijoje, mat norint tapti orlaivio įgulos nariu, jokia ankstesnė patirtis nėra būtina. Visko, ką reikia žinoti norint puikiai atlikti palydovo pareigas, išmokysime.“

Foto: Organizacijos nuotr.


Griežti išvaizdos reikalavimai – mitas

Laura mano, kad kiekvienas, turintis pakankamai užsidegimo, gali tapti orlaivių įgulos nariu: „Svarbiausia noras mokytis, komunikabilumas, puikūs socialiniai įgūdžiai. Pačios darbo specifikos greitai išmokstama.“

Jai pritaria ir skrydžių palydovė Jovita Jasinskaitė ir priduria, jog net ir plačiai paplitę įsitikinimai apie išvaizdos reikalavimus orlaivių palydovams tėra mitai. „Dauguma oro linijų nori tikrų žmonių, o ne supermodelių. Žinoma, yra reikalavimai plaukų ilgiui ir spalvai, matomoms tatuiruotėms, auskarams ir t.t. Įsidarbinus, reikia laikytis priežiūros vadovo, tačiau tai nereikalauja itin daug pastangų. Tiek merginos, tiek vaikinai dirbdami šį darbą turi tiesiog atrodyti tvarkingai“, – pasakoja Jovita.

Foto: Organizacijos nuotr.


Kviečia susipažinti su galimybėmis

L. Macutkevič teigia, kad tiek pati aviacija, tiek jos siūlomos karjeros galimybės yra išties patrauklios, todėl susipažinti su industrija ir joje jau dirbančiais žmonėmis verta kiekvienam, svajojančiam apie karjerą virš debesų.

„Norėdami paskatinti potencialius kolegas apsvarstyti orlaivio įgulos nario poziciją, rengiame atvirų durų dienas, kurių metu įmonės skrydžių įgulų nariai dalinsis savo patirtimi, darbo istorijomis, atsakys į dalyviams kilusius klausimus,“ – į atvirų durų dienas, kurios vyks gegužės 21 d. Klaipėdoje ir 22 d. Kaune, kviečia Macutkevič.