– Kokias studijas baigėte?

– Dar mokykloje buvau apsisprendusi tapti masažo specialiste, tad baigiau kineziterapijos bakalauro studijas, o taip pat įgijau ir masažuotojos specializaciją. Tada ir prasidėjo mano kaip masažuotojos kelionė. Pradžia nebuvo lengva, nes neturėjau klientų, tad pirmaisiais mėnesiais masažuodavau pažįstamus, draugus. Vis tik, žingsnis po žingsnio, klientų pamažu daugėjo – per rekomendacijas, socialinius tinklus. Taip pat tapau grupinių ir individualių treniruočių trenerė, šiuo metu dirbu koordinacinį darbą. Na o šių metų pavasarį įkūriau ir aksesuarų verslą. Veiklos man netrūksta!

Foto: Asmeninins albumas


– Kokių savybių ir įgūdžių reikia norint dirbti masažuotoja?

– Dirbant tokį darbą reikalinga gera fizinė forma, ištvermė ir kantrybė. Juk reikia ne tik švelnius masažus atlikti, tačiau ir spręsti įvairias sveikatos problemas, atlikti sportinius masažus. Žinoma, noras tobulėti yra labai svarbus, kaip ir malonus bendravimas bei šypsenos klientams.

Įgūdžiai norint būti gera šios srities specialiste atsiranda tik per daugybę praktikos valandų, Tada supranti ir kokioje masažų srityje nori dirbti, nes šių yra labai daug, jie visi yra skirtingi, pritaikyti vairiems žmonių poreikiams. Masažų, nuo lengvų, atpalaiduojančių iki gydomųjų, yra tikrai labai daug rūšių: limfodrenažinis, taškinis, ajurvedinis, viso kūno masažas, pėdų, hiatsų, povandeninis ir dar daug kitų. Asmeniškai aš atlieku atpalaiduojančius, taškinius, sportinius, veido, karštų akmenų, kūno formavimo masažus. Juos pasirinkau išklausiusi savo klientų poreikius ir atsiliepimus, kaip po šių masažų keičiasi jų savijauta, kaip tai padeda išspręsti atsiradusias problemas.

Foto: Asmeninins albumas


– Kaip užklupusi pandemija ir visuotinis karantinas paveikė jūsų darbą?

– Per pirmąjį karantiną visi darbai sustojo, sunkiai įsivažiavo ir po jo, ta pati situacija – ir su antruoju karantinu. Kai jau buvo leista grįžti ir tęsti darbus, atsirado labai daug klientų. Daugiausia žmonių skundėsi nugaro skausmais – dėl sėdėjimo namuose, mažo fizinio aktyvumo.

– Kaip sugalvojote pradėti plaukų aksesuarų verslą?

– Tai buvo man pačiai labai netikėta. Kartą dovanojau draugei lankelį ir tuo momentu pagalvojau, o kodėl aš negaliu pati tokio pagaminti? Na ir pradėjau. Tai pareikalavo ypač daug kruopštumo ir kantrybės, bet visa tai atsipirko su kaupu. Dabar gaminu pačius įvairiausius aksesuarus – nuo lankelių, plaukų gumyčių, pagalvių užvalkaliukų, keliaraiščių iki plaukų garbanojimo juostų. Savo kuriamus gaminius siunčiu ir į kitus miestus, jų galima rasti partnerių parduotuvėse.

Foto: Asmeninins albumas


– Kas buvo sunkiausia pradedant naują veiklą?

– Siūti nemokėjau, tad visko teko mokytis nuo nulio. Tačiau įdėtas darbas, kantrybė leidžiant ilgus vakarus prie siuvimo mašinos atnešė ir rezultatų. Ir tam labai pasitarnavo karantinas – kai nebuvo darbo, galėjau mokytis naujos veiklos.

Štai jau pusmetis, kai prekiaujama mano gaminiais ir jie sulaukia vis didesnio susidomėjimo, todėl stengiuosi nestovėti vietoje ir kurti vis naujus produktus.

Foto: Asmeninins albumas


– Ar lengva suderinti kelias skirtingas veiklas?

– Na tikrai yra ką veikti, būna dienų, kai atrodo nė minutės laisvos nebelieka, tačiau viskas yra laikina, sunkumai praeina, rūpesčiai – taip pat. Pasibaigus karantinui be galo džiaugiuosi galėdama vėl dirbti mylimus savo darbus, o kai labai nori, viską įmanoma suderinti. Tad šiuo metu trimis skirtingomis veiklomis ir užsiimu. Esu koordinatorė, nes patinka organizuoti įvairius projektus, esu masažuotoja, nes patinka padėti žmonėms sveikti, o aksesuarų kūrimas yra tarsi mano hobis, malonu ir gera kurti gražius dalykus.

O ateityje svajoju atidaryti savo sveikatingumo studiją, sulaukti vis daugiau savo sveikata besirūpinančių žmonių, taip pat norėčiau dar labiau išpopuliarinti aksesuarų verslą.

Foto: Asmeninins albumas