Avinas

Foto: Shutterstock


Avino talismanas – auksas, kuris simbolizuoja pažinimą ir tobulumo siekį. Auksinis talismanas leidžia Avinui sutelkti fizines ir dvasines jėgas, todėl siekti užsibrėžtų tikslų tampa paprasčiau. Jei sunkią akimirką Avinas turės auksinį talismaną, tereikės ramiai atsisėsti, paliesti jį ir savo mintis sutelkti į problemą. Tikėtina, kad tai padės greitai gauti atsakymus į ramybės neduodančius klausimus. Avinui naudinga rinktis aukso grynuolį, auksinį žiedą ar monetą: svarbiausia yra tai, kad šį sėkmės simbolį jis visada turėtų su savimi.

Jautis

Foto: Shutterstock


Jaučio sėkmės simbolis – dramblys. Senovėje buvo tikėta, kad dramblio simbolis padeda išvengti pavydo bei suteikia išminties. Nesvarbu, kokio pavidalo talismaną pasirinksite, – tai gali būti pliušinis drambliukas, bronzinė, medinė ar akmeninė statulėlė (tinka viskas, išskyrus iš kaulo pagamintą simbolį). Jei siekiate, kad jūsų noras greičiau išsipildytų, sulaukite jaunaties, palieskite savo sėkmės talismaną ir tyliai pasakykite savo norą. Tikėtina, kad jūsų noras išsipildys.

Dvyniai

Foto: Shutterstock


Dvynių sėkmės talismanas – raktelis. Šis simbolis padeda apsisaugoti nuo įkyrių žmonių, malšina fizinį ir dvasinį skausmą. Jei norite, kad talismanas būtų dar galingesnis, pakaitinkite raktelį virš liepsnos, o šiam atvėsus įsidėkite į kišenę. Jei atsidursite sudėtingoje situacijoje, paimkite raktelį į ranką ir galvokite apie problemos sprendimą. Kai raktelis sušils nuo rankos šilumos, tikėtina, kad gausite atsakymą į galvoje kirbantį klausimą.

Vėžys

Foto: Shutterstock


Vėžio talismanas – mėnulis, kuris simbolizuoja įkvėpimą ir šeimos santarvę. Šio Zodiako ženklo atstovams rekomenduojama su savimi nešiotis sidabrinį pusmėnulio pakabuką, kuris suteiks stiprybės ir motyvuos judėti į priekį. Jei laukiate žinių iš jums svarbaus žmogaus, pasidėkite šį talismaną po pagalve.

Liūtas

Foto: Shutterstock


Liūto sėkmės simbolis – žvaigždė, kuri sustiprina intuiciją ir padeda pritraukti sėkmę. Liūtas gali rinktis iš įvairių medžiagų pagamintą talismaną – tai gali būti permatomas akmuo, gintaras, ir kt. Jei norite gauti atsakymą į jums svarbų klausimą, laikykite rankoje talismaną, o ant skirtingų lapelių užrašykite galimus atsakymus. Išdėliokite šiuos lapelius, ir į juos meskite savo talismaną. Teisingas atsakymas bus tas, šalia kurio talismanas bus arčiausiai.

Mergelė

Foto: Shutterstock


Mergelės talismanas – pelėda, kuri simbolizuoja išmintį ir pastovumą. Šis sėkmės talismanas gali būti įvairių pavidalų – statulėlė, papuošalas, ir kt. Jei kas nors jums kelia nerimą, sulaukite aušros ir paimkite šį talismaną į delną: tikėtina, kad greitai gausite atsakymą į galvoje kirbantį klausimą.

Svarstyklės

Foto: Shutterstock


Svarstyklių sėkmės simbolis – širdelė, kuri skleidžia gyvybinę energiją, skatina norą pažinti ir atskleisti neįmintas paslaptis. Visiškai nesvarbu, iš kokios medžiagos yra pagamintas šis talismanas, – svarbiausia yra pasirūpinti, kad jį visada turėtumėte su savimi. Jei jums svarbus asmuo išvyksta į ilgą kelionę, leiskite jam paliesti savo talismaną, nes būtent tai jam padės išvengti galimų pavojų.

Skorpionas

Foto: Shutterstock


Skorpiono sėkmės simbolis – varlė, kuri siejama su išmintimi, vaisingumu ir atsinaujinimu. Šio Zodiako ženklo atstovams rekomenduojama rinktis iš žalio stiklo ar malachito pagamintą simbolį, kuris padės apsisaugoti nuo pavojų ir leis išvengti jausmų audrų.

Šaulys

Foto: Shutterstock


Šaulio sėkmės talismanas – skarabėjas, kuris siejamas su ilgaamžiškumu, ištikimybe, atgimimu ir naujos gyvybės užmezgimu. Šis sėkmės talismanas padeda Šauliui labiau pasitikėti savo jėgomis ir susitaikyti su kitais žmonėmis. Jei ieškote naujo darbo, galite paprašyti savo sėkmės talismano didesnės sėkmės: tikėtina, kad jis padės jums paprasčiau rasti savo vietą po saule.

Ožiaragis

Foto: Shutterstock


Ožiaragio sėkmės simbolis – vėžlys, kuris eina savo keliu ir per daug nesirūpina dėl laiko tėkmės. Jei Ožiaragiui pritrūktų ištvermės ar savitvardos, tereikės paliesti savo sėkmės talismaną, ir jis tikrai padės paprasčiau pasiekti užsibrėžtų tikslų. Vėžlio simbolis taip pat gali padėti ir meilėje: tereikia užrašyti išrinktojo vardą, ir lapelį su užrašu pakišti po vėžlio statulėle.

Vandenis

Foto: Shutterstock


Vandenio sėkmės talismanas – angelas, kuris simbolizuoja sąžiningumą. Angelas – tai tarsi Vandenio antrininkas, kuris stiprina intuiciją ir didina proto skvarbumą. Vandeniui rekomenduojama rinktis porcelianinį arba stiklinį angeliuką, kurio visada bus galima paprašyti pagalbos. Jei laukiate svarbios žinios, šį talismaną pakabinkite virš savo lovos, ir labai greitai sulauksite jums svarbių naujienų.

Žuvys

Foto: Shutterstock


Žuvų sėkmės talismanas – kriauklelė, kuri simbolizuoja ramybę ir džiaugsmą. Senovėje buvo laikomasi šio prietaro: jei į vandenį įmesta kriauklelė plūduriuoja ,– tai geras ženklas, jei skęsta – blogas. Tokie „burtai“ gali padėti paprasčiau rasti atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, todėl sunkioje situacijoje galima tai išbandyti. Jei užvaldytų slegiančios mintys, pridėkite kriauklę prie Saulės rezginio – tai padės nuvyti liūdesį.