Avinas

Avino ženklo atstovai pasižymi polinkiu varžytis ir noru visuomet pirmauti. Būtent todėl šio ženklo atstovams labai tinka sportininko, komandos trenerio ar asmeninio trenerio karjera. Kadangi jie yra narsūs, atkaklūs, energingi, jiems taip pat tinka toks darbas, kuriame reikia greitos reakcijos – pavyzdžiui, jie gali būti puikūs chirurgai ar ugniagesiai.

Jautis

Jaučio ženklo atstovai vertina žemiškus malonumus, todėl jiems labiausiai tinka darbas, susijęs su prabangos kūrimu ar maisto gaminimu (tai galima suderinti!). Pavyzdžiui, jie gali būti puikūs tinklaraštininkai, rašantys grožio, kulinarijos ar gyvenimo būdo tema, floristai ar parfumeriai – tokiame darbe atsiskleis jų kūrybinis talentas. O gurmano pusei atsiskleisti padės someljė ar vyriausiojo virėjo pareigos. Dar vienas Jaučiams itin tinkantis darbas – profesionalus pirkėjas: galėsite išleisti krūvas pinigų – smagiausia, kad ne savo.

Karjeros laiptai
Foto: Shutterstock

Dvyniai

Darbas biure? Ačiū, ne. Dvynių energija kunkuliuoja, liejasi per kraštus, jiems reikia nuolatinio intelektualinio ir socialinio stimuliavimo. Būtent todėl jiems itin tinka pareigos, kurios užtikrintų nuolatines išvykas iš biuro – pavyzdžiui, jie gali būti puikūs žurnalistai ar detektyvai.

Dvynius globoja Merkurijus (komunikacijos planeta), tad jie moka ir nori bendrauti su žmonėmis, ir dažniausia būna apdovanoti puikia iškalba. Šį talentą jie gali realizuoti vertėjo, mokytojo ar pokalbių laidos vedėjo pareigose.