Mindaugas Glodas nuo š. m. lapkričio 26 dienos vadovaus „Norway Registers Development AS“ Lietuvos filialui, o 2019 m. sausį perims vadovavimą Norvegijos bendrovei „Norway Registers Development AS“ (NRD AS) bei „NRD įmonėms“. Jis taip pat taps NRD AS dukterinių bendrovių valdybos nariu.

„Esame dėkingi Rimantui už jo indėlį į „NRD įmonių“ plėtrą. Kaip valdybos narys jis ir toliau prisidės prie bendrovės strateginės krypties formavimo“, – vadovybės pokyčius valdomoje bendrovėje komentavo „INVL Technology“ vadovaujantis partneris Kazimieras Tonkūnas.

„Darbas „NRD įmonių“ grupėje buvo labai intensyvus ir įdomus. Viešojo sektoriaus organizacijose Afrikoje ir Azijoje su komanda įgyvendinome skaitmeninės transformacijos projektus, turinčius ilgalaikį poveikį šalių ekonomikoms. Bendradarbiaudami su Norvegijos bei Lietuvos viešojo sektoriaus įstaigomis galėjome pasiūlyti ne tik puikias technologijas, bet ir reformų įgyvendinimo praktines žinias.

Todėl vykdydami projektus mes ne tik sukuriame modernias informacines sistemas, bet ir stipriname organizacijas, įtraukiame bendruomenes, užtikriname reformų gyvybingumą. Tai labai vertina ir kaip „NRD įmonių“ konkurencinį pranašumą įvardina mūsų klientai“, sakė Rimantas Žylius.

Pasak R. Žyliaus, sprendimą atsitraukti nuo kasdienio bendrovės valdymo lėmė noras daugiau laiko skirti asmeniniams projektams. „Tikiu, kad solidi naujojo vadovo patirtis padės „NRD įmonėms“ toliau stiprinti savo pozicijas strateginiuose regionuose ir plėsti veiklos geografiją. Per likusį laiką užtikrinsime sklandų darbų perdavimą“, – sako jis.

Naujasis „NRD įmonių“ vadovas, komentuodamas savo paskyrimą, teigė, kad be nacionalinių registrų kūrimo ir jų skaitmeninės transformacijos, mokesčių administravimo sistemų modernizacijos ir finansinių technologijų papildomą dėmesį skirs produktams, kurie padės gerinti verslo aplinką modernizuojant pašto finansinių paslaugų, mikrokreditavimo ir mokesčių mokėtojų aptarnavimo procesus.

„Norway Registers Development“ yra verslo ir nuosavybės apsaugos registrų skaitmeninės transformacijos lyderė pasaulyje, įgyvendinusi projektus daugiau kaip penkiasdešimtyje šalių. Per pastaruosius 7-erius metus išaugusi į globaliai veikiančią įmonių grupę ir išplėtusi savo kompetencijas finansinių technologijų srityje, grupė turi unikalią kompetenciją Užsachario Afrikoje bei Pietų ir Pietryčių Azijoje, yra gerai žinoma kaip Pasaulio banko, Jungtinių Tautų bei kitų tarptautinių institucijų projektų įgyvendintoja.

„Taigi, prisijungiu prie patyrusios ir veržlios profesionalų komandos. Dirbsime kartu, kad padėtume mūsų klientams tapti moderniais ir inovatyviais, šalims – konkurencingoms, o „NRD Companies“ organizacija taptų tiltu, jungiančiu Europą, Afriką ir Aziją“, – teigė M. Glodas.

Mindaugas Glodas turi daugiau kaip 20 metų vadovavimo patirties IRT srityje. Prieš tai jis dirbo IBM pardavimų vadovu Lietuvoje, vėliau „Microsoft", kur vadovavo Lietuvos, Baltijos šalių, Centrinės ir Rytų Europos regiono padaliniams. 2013 metais kartu su partneriu įkūrė „Nextury Ventures“ – ankstyvosios stadijos rizikos kapitalo fondą ir inkubatorių.

M. Glodas taip pat yra „Telia Lietuva" valdybos narys ir Žinių ekonomikos forumo Tarybos pirmininkas bei Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) konsultacijų bendrovės partneris – steigėjas, taip pat ISM dėstytojas.

Prieš tai M. Glodas buvo Kauno technologijos universiteto Tarybos, UAB „Energijos sprendimų centras", asociacijų INFOBALT, Amerikos prekybos rūmų bei Lietuvos verslo konfederacijos valdybų narys. Studijavo Vilniaus universitete, Belgijos Antverpeno universitete bei INSEAD verslo mokykloje Prancūzijoje.