„Bitės“ klientų aptarnavimo ir pardavimo specialistai Šiauliuose iki šiol dirbo trijuose skirtinguose biuruose. Nuo šiol jie darbuosis moderniame ir erdviame biure, kur turės tokias pat sąlygas, kaip ir kolegos bet kuriame kitame mūsų didžiajame padalinyje. Šiauliečiai jau kurį laiką specializuojasi kaip puikūs klientų aptarnavimo ir pardavimo specialistai. Čia ir toliau telksime šios kompetencijos profesionalus ir tikimės, kad kitų metų pabaigoje čia darbuosis dvigubai didesnė komanda“, – sako Pranas Kuisys, bendrovės „Bitė Lietuva“ vykdantysis direktorius.

Šiandien naujajame biure dirba maždaug 70 klientų aptarnavimo ir pardavimo specialistų. Šiuo metu į šią komandą bendrovė ieško paslaugų administravimo specialistų, kurie gelbsti klientų vadybininkams.

Naujasis biuras užėmė visus keturis aukštus neseniai užbaigtame renovuoti Dvaro gatvėje stovinčiame pastate. Čia įrengtos ne tik visos darbui reikalingos modernios sąlygos, bet ir patogios virtuvėlės, poilsio erdvės bei visas biuras apipavidalintas visiškai taip pat, kaip ir pagrindinis „Bitės“ biuras Vilniuje.

„Jau kurį laiką šiauliečiams siūlėme vienas geriausių darbo sąlygų mieste, kalbant apie darbo užmokestį ir karjeros galimybes. Dabar džiaugiamės papildomai galėdami pasiūlyti tokias pačias modernias darbo vietas su smulkiomis detalėmis, kaip stalo futbolas ar patogi virtuvėlė, kurios Vilniaus ar Kauno darbuotojams jau prieš kurį laiką tapo kasdienybe. Įrengdami biurą sukūrėme tą pačią bendrovės vidinę kultūrą stiprinančią atmosferą, kaip ir kituose mūsų biuruose“, – sako P. Kuisys.

Po šio atnaujinimo „Bitės“ Šiaulių biuras tapo trečiu pagal dydį bendrovės biuru. Šiemet bendrovė taip pat išplėtė savo padalinius Kaune ir Ukmergėje. Pastarajame mieste dirba 60 klientų aptarnavimo specialistų, o Kaune – per 150 pardavimo ir klientų aptarnavimo profesionalų. Pagrindiniame bendrovės biure Vilniuje sutelkta daugiau nei 320 žmonių komanda.

Kaip pastebi P. Kuisys, artimiausiu metu bendrovė ir toliau nuosekliai stiprins ir plės savo biurus regionuose: „Matome, kad regionuose yra daug puikų specialistų, kurie nori tobulėti. Be to, nemaža jų dalis nori siekti karjeros savo mieste – turime pavyzdžių, kai mūsų darbuotojai, kildami karjeros laiptais, mielai grįžta darbuotis savo gimtajame mieste.“