Avinas (03 21 – 04 19)

Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės praktiški, neturi sentimentalumo ir visada teisūs. Būtent – visada. Jeigu nepavyks pavesti namų tvarkymo kam nors iš namiškių, jie pasirengę sumokėti, kad tik nereikėtų namie patiems tvarkytis – dieviška prigimtis neleidžia to daryti. Vis tik tarp šio Zodiako ženklo atstovų pasitaiko tokių egzempliorių, kurių tvarkymasis nebaugina – jie pasiraitoja rankoves ir kelioms valandos virsta tvarkymosi uraganu. Tokiomis akimirkomis geriau nesipainioti jiems po kojomis – įsišėlę gali ir šluoste šleptelėti per veidą.

Jautis (04 20 – 05 20)

Jaučiai tvarkos įvedimo klausimus sprendžia iš pagrindų – jiems svarbu iš pradžių suplanuoti šios svarbios operacijos strategiją ir apgalvoti visus etapus. O kai planas sudarytas, galima imtis darbo. Žinoma, tam prireiks nemažai laiko, tačiau viskas bus padaryta kokybiškai – neliks nė vienos dulkelės, nė vieno katino plauko. Jaučių tvarkos siekis kitus Zodiako ženklus gali nustebinti – tai, ką kažkas vadina tvarka, Jautis pavadintų klaikia netvarka arba pasiraitojęs rankoves imtųsi darbo. Ką ir besakyti – naudinga, jei namuose gyvena bent vienas Jautis.

Dvyniai (05 21 – 06 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta tvarką, bet dažnai mano, kad namus sutvarko nematomos fėjos. Pačių Dvynių likimas – toli gražu ne kibiras ir šluostė, o mielas pasiplepėjimas su bičiule, gurkšnojant kavą. Bet kartais niūri realybė įsiveržia į taurų Dvynių pasaulį ir nuo namų netvarkos darosi vis sunkiau. Tada juos gali apimti įkvėpimas – ir pats kaltas tas, kas nespėjo pasislėpti. Įkvėpimo protrūkiu visi namai gali skęsti valiklių putose – su Dvyniais taip nutinka.