Tai trečiasis tinklo centras Vilniuje. Iki šiol jis siūlė nuomotis įrengtas lanksčias darbo vietas verslo centre „Park Town“ ir biure sostinės Islandijos gatvėje, rašoma pranešime spaudai.

Pasak Jekaterinos Kosmačevos, IWG vadovės Baltijos šalyse, lanksčių darbo vietų ir bendradarbystės erdvių skaičius Lietuvoje sparčiai auga ir dar turi daug potencialo plėstis.

„Tinklo plėtra Lietuvoje buvo planuota, nes pastebime, kaip auga darbuotojų poreikis dirbti ne tradiciniuose biuruose, o rinktis lanksčias darbo vietas. Dabartinis darbo vietų užimtumas dviejose „Regus“ biurų centruose yra 85 proc., t. y. labai aukštas rodiklis, palyginti su pasauliniu vidurkiu“, – pasakoja J. Kosmačeva.

Jos teigimu, didžiausias įrengtų nuomojamų darbo vietų tinklas Lietuvoje suteikia galimybę klientams lanksčiau dirbti ir planuoti susitikimus skirtingose vietose.

Aštuntas centras Baltijos šalyse

„Regus“ įsigijo „Baltic Business Centre“ ir įsikūrė 6-ajame „Quadrum“ aukšte. Planuojama, kad po minimalių rekonstrukcijų darbo vietų skaičius ten padidės iki 160.

Tai trečioji tinklo erdvė Vilniuje ir aštuntoji Baltijos šalyse – šiuo metu po tris veikia Lietuvoje ir Latvijoje bei dvi – Estijoje.

Ofisas

„Tęsiame strateginę plėtrą visame Baltijos regione, kuriame ypač greitai sklinda globalios tendencijos. Keičiantis darbo vietos sampratai, mobilumui tampant neatsiejama darbo dalimi, prognozuojama, kad ateityje trečdalis darbuotojų dirbs ne tradiciniuose biuruose. Užimdami vieną iš lyderiaujančių pozicijų pasaulyje, siekiame klientams pasiūlyti pačių įvairiausių lanksčių darbo vietų sprendimų, kurie aktualūs ir Baltijos regione“, – sako Giles Bateman, IWG plėtros Europoje vadovas.

Nuo grožio industrijos iki advokatų

Pasak J. Kosmačevos, pagrindiniai „Regus“ klientai yra tarptautinių kompanijų atstovai, dažnai keliaujantys ir planuojantys susitikimus visose Baltijos šalyse.

„Pastebime, kad vis dažniau įrengtas darbo vietas nuomojasi ir vietinės įmonės, startuoliai. Tarp mūsų klientų yra įvairių sričių įmonių, pavyzdžiui, IT, sveikatos ir grožio, nekilnojamojo turto, finansinių konsultacijų, advokatų, viešųjų ryšių paslaugų“, – vardija J. Kosmačeva.

Įgyvendinant sandorius tinklą konsultavo nekilnojamojo turto konsultacijų grupė „Newsec“. „Regus“ veiksmai parodo, kad jie vertina Vilnių kaip itin inovatyvų ir patrauklų verslui miestą. Čia ne tik daugėja bendradarbystės erdvėmis besinaudojančių žmonių, tačiau ir jų reikalavimai kokybei auga“, – sako Martynas Babilas, „Newsec“ Biurų paslaugų grupės vadovas Baltijos regione.