Svetainė goodhousekeeping.com pakalbino grupelę talentingų interjero dizainerių ir spalvų ekspertų, tarp jų Emily Henderson ir Beth Dianą Smith, kad sužinotų atspalvius, kuriuos reikėtų įtraukti į savo erdves naujais metais. Taigi semkitės įkvėpimo, jei ketinate atnaujinti savo namų spalvinę gamą.

Sodri ruda

„Sodrią rudą spalvą matysime visur – tiek interjere, tiek balduose. Didžioji dalis mano komandos šiuo metu kuria savo namų interjerą ir šio tipo ruda spalva jiems yra vienas svarbesnių žaidėjų“, – sakė Emily Henderson.

Foto: Corbis / Scanpix

Brangakmenių tonai

„Ryškūs, gilūs brangakmenių tonai su tvirtu charakteriu 2021 metais taps visuotine mada. Daug laiko leidžiant namie, jie suteiks įkvėpimo ir pakels nuotaiką. Be to, pats dažymo procesas yra puikus būdas žiemos mėnesiais išlikti aktyviam ir produktyviam“, – sake Emily Munroe.

Jūros putos žalia

„Švelnus, raminantis jūros putos žalumas, kaip, pavyzdžiui, „Benjamin Moore“ spalva „Hollingsworth Green“, sulaukė savo valandos. Gyvenamosioms erdvėms jis suteikia lengvą švelnumo pojūtį ir primena mums prie jūros praleistas dienas“, – teigė Markas Lavenderis.

Niūrūs atspalviai

„Tamsesnės ir niūresnės kambarių spalvos bus derinamos su šviesesniais atspalviais gretimuose kambariuose. Tai suteikia gylio, sustiprina vizualinį interesą ir aiškiai apibrėžia erdves, kad kiekvienas kambarys būtų ypatingas“, – sakė Beth Diana Smith.

Gamtos įkvėptos spalvos

„Kilusi iš gamtos, „Sherwin Williams“ 2021 metų spalva – urbanistinė bronza (SW 7048) – skleidžia ramybės jausmą ir spinduliuoja saugumą. Rekomenduoju šia spalva dažyti visas keturias kambario sienas – tai suteiks kokoniško jaukumo“, – pažymėjo Sue Wadden iš dažų gamintojos „Sherwin Williams“.

Žalias kambarys
Foto: Shutterstock

Medžio lapų žalia

„Kadangi toliau didžiąją laiko dalį dirbsime ir gyvensime namuose, 2021 metais tebevyraus tendencija kurti išorę viduje. „Benjamin Moore“ spalva „Great Barrington Green“ kaip tik sukuria lapijos žalumo atmosferą, kurios mes taip trokštame“, – sakė Markas Lavenderis.