Pasakodama apie tikrai nemažo ploto namų įrengimą, D. Sakevičė pradeda nuo pirmo aukšto erdvės, kurioje yra erdvi svetainė kartu su valgomojo ir virtuvės zona. Po laiptais įrengtas nedidelis san. mazgas, kuris, pasak interjero dizainerės, savo spalvine gama puikiai įsilieja į visą interjerą, o užėjus į namus mus pasitinka erdvus prieškambaris su talpia sienine spinta.

„Virtuvė šiame interjere yra išskirtinė. Virtuvės fasadai – dažytas matinis mdf su itin „skania“ švelniai žydra spalva. Viršutinės spintelės yra su šiuo metu madingais vertikaliais elementais, kurie atsikartoja ir TV spintelėje. Prie balto stalviršio ir sienelės taip pat gražiai dera balta orkaitė ir kaitlentė“, – pasakoja D. Sakevičė.

Ji tęsia, kad valgomojo zonoje yra modernaus stiliaus, lengvo dizaino apskritas stalas, kuris traukia akį savo autentiškumu: trys metalinės juodos kojos laiko šviesios ąžuolo faneruotės stalviršį. Akį traukia ir elegantiško dizaino kėdės, kurių kojelės yra juodos bei rudos spalvos. Virš valgomojo stalo kabo specialiai šiam projektui gaminti du pastelinių spalvų iš virvelių pinti šviestuvai.

Interjero dizainerės įrengti namai (B. Šileikos nuotr.)

„Poilsio zonoje yra sofa ir fotelis, kurių dizainas minimalistinis. Lengvumo ir elegancijos šiems baldams suteikia metalinės matinės juodos spalvos kojelės. Griežtos baldų linijos bei sodri ruda gobeleno spalva padaro baldą pagrindiniu namų akcentu. Visi kiti elementai esantys pirmame namo aukšte papildo erdvę: žaismingas menininkės Miglės Kosinskaitės paveikslas, modernus staliukas prie sofos, užuolaidos, toršeras, kilimas, medinės plačios baltos žaliuzės, minimalistinis sieninis laikrodis ir kiti smulkūs interjero aksesuarai, kurie puikiai atrado savo vietą šiuose jaukiuose namuose“, – sako interjero dizainerė.

Antras aukštas – poilsio zona

Pasak D. Sakevičės, svetainėje įrengti stilingi laiptai, kurie veda į antrą aukštą ir terasą ant stogo. Ąžuolinės laiptų pakopos derintos prie visame name sudėtų ąžuolinių parketlenčių. Šiuo atveju balintas natūralus ąžuolas, interjero dizainerės teigimu, kuria jaukią namų atmosferą. Prie laiptų dera baltos spalvos metaliniai turėklai, kurie tapo ir funkcijos, ir estetikos požiūriu labai svarbus ne tik konstrukcinis, bet ir dizaino elementas.

Interjero dizainerės įrengti namai (B. Šileikos nuotr.)

Antrame aukšte yra vonios kambarys, tėvų miegamasis su drabužine ir du miegamieji kambariai. Pastarieji kol kas palikti laisvi, vieta interpretacijai.

„Miegamojo spalvinė gama pasirinkta neutrali norint sukurti ramią, jaukią poilsio erdvę. Vyrauja balti, pilki atspalviai bei keletas juodų detalių. Šiame kambaryje šlaitinės lubos ganėtinai aukštos, todėl su tuo susijęs įdomesnis sprendimas – suformuota niša užuolaidoms iš sienos, kuri tęsiasi ir per drabužinės sieną. Įėjimas į drabužinę pridengtas taip pat su naktinių užuolaidų audiniu. Prie pilkos lovos priderinti taip pat pilki dailūs naktiniai staliukai nedideliems daiktams pasidėti“, – paaiškina D. Sakevičė.

Interjero dizainerės įrengti namai (B. Šileikos nuotr.)

Interjero dizainerės teigimu, vonios kambaryje esančios blizgios sieninės plytelės ir trys skirtingo dydžio berėmiai veidrodžiai palieka didelį įspūdį. Grindys – betono imitacijos plytelės, o sieninės plytelės pasirinktos oksidavusio metalo spalvos, prie kurių ir buvo derinta baldo bei sienų sodri žalia spalva (kadangi yra aukštos šlaitinės lubos, virš plytelių likęs plotas buvo nudažytas).

„Visa kita, t.y. juoda santechnika, akmens masės vonia, medinės žaliuzės ant lango, medžio imitacijos stalviršis ir papildomi aksesuarai prisideda prie visiško vonios kambario išpildymo“, – pabrėžia D. Sakevičė ir kviečia pasižvalgyti po ką tik įrengtą būstą.