Kiekvienas zodiako ženklas priklauso vienam iš keturių elementų – oro, žemės, vandens ir ugnies – tai rodo jūsų energiją. Oro ženklai (Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis) yra labiau komunikabilūs ir intelektualūs, o žemės ženklai (Jautis, Mergelė ir Ožiaragis) yra labiau pagrįsti.
Vandens ženklai (Vėžys, Skorpionas ir Žuvys) paprastai būna emocingi ir jautrūs, o ugnies ženklai (Avinas, Liūtas ir Šaulys) yra aistringesni ir temperamentingesni.

Kiekvienas zodiako ženklas turi savo unikalių skirtumų, ir šie patarimai galėtų paversti jų gyvenimo aplinką tinkama jų gyvenimo būdui, rašo designofdream.lt.

Jautis

Žmonės, gimę po Jaučio ženklu, mėgsta kūrybiškumą ir grožį. Jie yra labai atsakingi, tačiau taip pat gali būti užsispyrę. Geriausias pasirinkimas renkantis interjerą būtų juodos ir baltos spalvos deriniai, kurie atrodo estetiškai ir nesenstančiai. Šių spalvų deriniai Jūsų namuose paliks svečiams neišdildomą įspūdį.

Dvyniai

Dvyniai mėgsta kurti, todėl žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra labai universalūs. Jie atviri idėjoms ir menui. Jie mėgsta būti tarp žmonių ir mėgautis literatūra, tačiau nėra laimingi būdami vieni rutinoje. Interjeras, tinkantis šiam ženklui, būtų pilnas skirtingų faktūrų ir spalvotų baldų, įkvėptų europietiškomis detalėmis, tokiomis kaip ryškūs apsiuvai, metalinės kojelės ir charakteringi raštai.

Vėžys

Vėžiams būdingas romantiškas stilius, švelnios spalvos ir kokybiškos medžiagos. Sakoma, kad juos valdo mėnulis, kurio fazės sukuria paslaptis ir keistą elgesį gimusiems po šiuo ženklu. Vėžys yra linkęs būti ne tik nuotaikingas ir emocingas, bet ir svajotojas. Tinkamas interjeras šių tipų žmonėms būtų Grandmillennial stilius: modernūs, dailių apmušalų baldai, sukuriantys jaukumą ir patogumą.

Gamta - šių metų baldų ir interjero tema
Foto: Shutterstock

Liūtas

Liūtą valdo saulė, todėl žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra aistringi, šilti ir turintys gerą humoro jausmą, tačiau taip pat gali būti arogantiški ir užsispyrę. Manoma, kad Liūtai yra natūralūs lyderiai, nes jie dominuoja ir gali lengvai įtikinti aplinkinius. Jiems patinka tokios spalvos, kaip raudona, violetinė ir auksinė, todėl ryškus Monochrominis interjeras jiems labiausiai tinka. Šis interjero stilius kupinas asmenybės, elegancijos ir galios.

Mergelė

Tie, kurie gimė po šiuo zodiako ženklu, turi gerai išlavintus bendravimo įgūdžius. Jie yra metodikai, analitikai ir mėgsta organizuotumą bei švarą. Mergelės linkusios domėtis sveikata ir mityba, todėl šio ženklo žmonių interjeras būtų kupinas žemiškų tonų, tamsiai dažytų baldų ir detalių, suteikiančių erdvei charakterio.

Svarstyklės

Svarstyklėms vadovauja grožio deivė Venera. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra harmoningi, švelnūs ir diplomatiški, tačiau taip pat gali būti gana svyruojantys savo įsitikinimuose. Interjeras, tinkantis šių tipų žmonėms, būtų minimalus, madingas ir estetiškas, pilnas skirtingų raštų ir audinių. Taip pat būdingi modernūs baldai su pastelinėmis bei rausvomis spalvomis, kurie suteikia aplinkai daugiau elegancijos.

Skorpionas

Sakoma, kad skorpionai yra saugūs, ištikimi ir drąsūs, tačiau taip pat gali būti šiek tiek egoistiški ir slapti. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, mėgsta dekoruoti savo aplinką pagal savo asmenybę. Skorpionai yra labiau linkę turėti interjerą, kuriame vyrauja modernios ir senos detalės. Tokiu būdu jie turi galimybę suteikti interjerui savitumo ir atskleisti savo asmenybės istoriją.

Kambario spalva pagal Zodiako ženklą
Foto: Shutterstock

Šaulys

Šaulį valdo Plutonas – atsinaujinimo ir galios planeta. Tinkantis interjeras tokio tipo žmonėms būtų pilnas spalvų. Šauliai pasižymi nepaprastu entuziazmu ir smalsumu. Jie yra kupini nuotykių, todėl ryškios dekoro detalės jų interjere gali suteikti laisvės eksperimentuoti net su labiausiai paslėptomis vietomis, tokiomis kaip vonios kambarys.

Ožiaragis

Ožiaragis yra tas zodiako ženklas, kuriam patinka viskas, kas tradiciška ir asmeniška. Ožiaragiai turi atsakomybės jausmą. Jie taip pat pasižymi ankstyva branda ir drausme. Žmonės, gimę po šiuo ženklu kartais gali būti net labai užsispyrusiais. Tinkantis interjeras šių tipų žmonėms būtų balti, klasikiniai motyvai, kuriais dekoruoti namai suteiktų patogumo ir malonumo.

Kambario spalva pagal Zodiako ženklą
Foto: Shuterstock

Vandenis

Vandeniai dažnai laikomi nejautriais, nes jiems sunku išreikšti savo jausmus ir jie dažnai kovoja su kompromisais, tačiau taip yra todėl, kad jie mėgsta būti nepriklausomi. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, mėgsta novatorišką interjerą, kuriame jie gali restauruoti senus baldus. Vandenio interjerui būtų naudojamos medžiagos iš medienos ir metalo. Šio ženklo žmonėms būdingas interjeras įkvėptas laisvės ir gamtos.

Žuvys

Žmonės, gimę po šiuo ženklu laikomi labai užjaučiančiais, ištikimais ir mylinčiais. Žuvims patinka turėti vietą, kur jie galėtų jaustis saugūs. Sakoma, kad jie yra protingi, nesmerkiantys ir atleidžiantys, mėgstantys savitą dekoraciją. Tobulas Žuvų interjeras būtų tai, kas suteikia saugumo ir jaukumo, kaip minkštos sienos ir aukštos kokybės minkšti baldai.