Portalas Boredpanda.com aprašė istoriją, kuria pasidalijo vienas tviterio vartotojas. Jis papasakojo, jog tingėdama mokytis nuotoliniu būdu, vyro 8-metė dukterėčia atrado spragą „Zoom“ platformoje, kuri leido mergaitei be jokios sąžinės graužaties nedalyvauti pamokose ir taip pergudrauti ne tik bendraklasius, mokytojus, bet ir savo tėvus.

Pasirodo, mergaitė ne vieną savaitę praleidinėjo pamokas ir mėgavosi „atostogomis“. Ir tai padarė neturėdama jokių ypatingų IT sferos gabumų.

„Mano sesuo augina tris atžalas ir visos jos šiuo metu mokosi nuotoliniu būdu, pamokos vyksta per platformą „Zoom“. Vieną dieną nežinia dėl kokios priežasties viena iš mergaičių atėjo pas mamą ir pareiškė, kad negali prisijungti prie virtualių pamokų. Susirūpinusi mano sesuo maždaug valandą bandė prisijungti prie „Zoom“, tačiau nesėkmingai. Pasirodo, mergaitė, kelis kartus norėdama prisijungti, klaidingai suvedė slaptažodį ir tai tapo jos raktu į minėtas „atostogas“. Vėliau paaiškėjo, kad pirmą kartą neteisingai surinkus slaptažodį, moksleivei gimė neįtikėtinas planas“, - portalui Boredpanda.com pasakojo jos dėdė Mike‘as Piccolo.

Kitą dieną istorija pasikartojo – mergaitė vėl negalėjo prisijungti prie „Zoom“. Jos mama netrukus pranešė apie iškilusias problemas mokytojai. Trečią dieną vėl nutiko tas pats. Ketvirtą dieną mama nusprendė nusivesti dukrą pas draugus ir pažiūrėti, ar tai gali būti jų namuose naudojamo interneto problema. Tačiau ir ten viskas vyko taip pat.

Penktą dieną mama susisiekė su „Zoom“ technikais, šie atsakė, jog mergaitės paskyra blokuota, tačiau tai labai logiška, nes mama su dukra bandė jungtis ne kartą ir net iš kelių vietų.

Šeštą dieną buvo paprašyta visų 30-ties klasės mokinių iš naujo prisijungti, atnaujinti savo duomenis, tačiau situacija nepasikeitė. Į šeimos namus mokyklos direktorė atsiuntė mokyklos IT specialistą aiškintis, tačiau šis taip pat nieko nepešė. O moksleivė ir toliau mėgavosi „atostogomis“.

Po kelių savaičių nesėkmingų bandymų prisijungti, netekusi kantrybės, mama ėmė dukterį mokyti pati. Tačiau yla galiausiai išlenda iš maišo, tiesa?

Savaitės ėjo, o Mike'o sesuo nuleido rankas. Tačiau ilgai tai tęstis negalėjo. 8-metė vėl buvo nusiųsta į mamos draugės namus ir tąkart paaiškėjo jos gudrybė.

Pasirodo, daug kartų neteisingai suvedus slaptažodį, „Zoom“ programa tavo paskyrą pati užblokuoja nustatytam laikotarpiui. Kuo daugiau kartų padarai klaidą, tuo ilgiau nebegali naudotis programa.
Pastebėjusi šią spragą, mergaitė tuo vis pasinaudodavo ir būtent todėl jai programa nebeleido prisijungti ir dalyvauti pamokose. Taip 8-metis vaikas pergudravo ne tik savo mamą, mokytojus, IT specialistus, bet ir pačius „Zoom“ kūrėjus...