Tviteryje minėtosios profesijos atstovai paviešino kalnus gautų atvirukų bei padėkos laiškų, neva gautų iš gyventojų, kuriems jie pagelbėjo. Bet ar tikrai? Visoje Amerikoje žmonės lieja pyktį ant pareigūnų, o štai Austino nuovada mėgaujasi žmonių meile? Kažkas čia ne taip, tiesa?

Padėkų gausa pasigyrę policininkai pasirodė esantys melagiai
Foto: Boredpanda

Pasirodo, džiaugtis jie negalėjo dėl dviejų priežasčių. Pirma, jie negavo jokių padėkos laiškelių, antra – dėl tokio buko melo ir bandymo pataisyti savo reputaciją apsijuokė prieš visą pasaulį. Akylūs socialinių tinkle vartotojai pastebėjo, kad visi laiškai parašyti ta pačia rašysena. Negana to, pareigūnai buvo tokie buki, kad nesugalvojo, jog ant vokų turėtų būti užklijuoti pašto ženklai!

Už tokį melą jiems buvo atlyginta su kaupu: nuotraukos apkeliavo socialinius tinklus, o pasigirti padėkų gausa norėję vyrai tapo tikrais pajuokos objektais.

Supratę, kad tai tikrai nepataisys reputacijos, nuovados darbuotojai dar išplatino žinutes teisindamiesi, jog padėkos buvo surinktos iš darželinukų, už kuriuos atvirukuose gražius žodžius surašė kelios auklėtojos, taip pat atvirukus rašė bendruomenės (nors kaip tai susiję su pasikartojančiu šriftu irgi nėra aišku). O ant vokų „Thank you“ (liet. „ačiū“) surašė padėkas surinkę ir tiesiai į nuovadą pristatę keli savanoriai, kurie norėjo, kad policininkai iškart suprastų, jog tai nėra kokie grasinimai.

Turbūt tokiais pasiteisinimais patikėtų tik kvailesni už tuos pačius policininkus, kurie sugalvojo pasigirti tuo, ko, galbūt, net nenusipelnė.