Dabar, kai berniuko žaizdos jau gyja, prie didžiulio būrio gerbėjų prisidėjo ir jo mėgstami superherojai. Tiksliau, garsūs aktoriai, kurie tuos superherojus įkūnyjo kino ekranuose. Mažamečio poelgį viešai pagyrė Markas Ruffalo, suvaidinęs Bruce‘ą Bannerį ir Hulką kino kompanijos „Marvel“ juostoje „Keršytojai“ (Avengers). Chrisas Evansas, kuris puikiai žinomas už Kapitono Amerikos vaidmenį, net nufilmavo specialų video, kur pagyrė vaiką už neįtikėtiną drąsą.

View this post on Instagram

There are no words. We are so, so thankful.
A post shared by Nikki Walker (@nicolenoelwalker) on Jul 15, 2020 at 4:36pm PDT


Specialų video su pagyromis nufilmavo ir Geležinį žmogų įkūnyjęs Robert Downey Jr.


Prie jų prisidėjo ir kitos žvaigždės – Anne Hathaway, Hugh Jackman, Zachary Levi, Tom Holland, Chris Hemsworth.

„Aš nesu viena iš „Keršytojų“, bet atpažįstu superherojų vos tik jį pamačiusi. Tikiuosi, kad esu bent pusę tiek drąsi, kaip tu, Bridgeri. Linkiu tau lengvo sveikimo“, – Instagrame parašė A. Hathaway.

Ši vos tragiškai nepasibaigusi istorija pasaulį apkeliavo tuomet, kai berniuko teta Nicole Walker apie tai papasakojo savo Instagram paskyroje ir prie nuotraukų pažymėjo filmo „Keršytojai“ žvaigždes sakydama, jog jų komanda turi naują narį.

Incidentas įvyko B. Walkerio draugo namuose liepos 9 dieną, kai jiedu su 4-erių sesute išėjo į kiemą, kur bėgiojo keletas šunų. Tuomet vienas keturkojų ėmė grėsmingai artintis prie mergytės, o jos brolis didvyriškai stojo jos ginti. Kai šuo dantimis įsikibo į berniuko veidą, šis ėmė raginti seserį kuo greičiau bėgti namo. Kai šuo paleido Bridgerį, šis griebė keturmetės ranką ir drauge pabėgo.

Berniukas buvo išvežtas į ligoninę, kur jam atlikta plastinė operacija ir susiūtos žaizdos. Šiuo metu jis jau gyja namuose ir sako, jei situacija pasikartotų, nė negalvojęs vėl pultų ginti mažosios sesers.