Prie teismo rūmų kaskart susirenka ir aktorių gerbėjai, taip norintys ne tik gyvai išvysti kino žvaigždes, bet ir išreikšti jiems savo paramą. Neseniai aplinkinių dėmesį atkreipė J. Deppo gerbėja, drauge su savimi atsivedusi ir... dvi pasipuošusias alpakas!

Tokiu būdu, anot moters, ji stengėsi praskaidrinti J. Deppo dieną.

Teismo posėdžiai jau trečią savaitę vyksta Virdžinijos valstijoje. Čia sprendžiama šmeižto prieš J. Deppą byla po to, kai 2018 metais „Washington Post“ straipsnyje A. Heard jį apkaltino fizine ir seksualine prievarta. Dėl to aktorius prarado ne tik reputaciją, bet ir ne vieną svarbų vaidmenį, įskaitant tokias garsias franšizes kaip „Fantastiniai gyvūnai“ ir „Karibų piratai“.

Deppas stojo ant liudytojų pakylos penktąją parodymų dieną, balandžio 19-ąją, ir pavadino A. Heard teiginius „bjauriais“, „nerimą keliančiais“ ir „nepagrįstais jokia tiesa“.

Kuo baigsis ši buvusių sutuoktinių kova teisme kol kas galima tik spėlioti, tačiau abiejų aktorių gerbėjai šventai įsitikinę savo dievukų teisumu. Kai kurie jų į Virdžiniją atvyko net iš tolimiausių JAV kampelių.

Andrea Diaz buvo viena tų, kurios stojo į J. Deppo pusę ir tam, kad pakeltų aktoriaus nuotaiką prie teismo rūmų atsivedė dvi alpakas Dolce ir Inti, papuoštas ryškiais kaklo papuošalais. Vienai jų ant kaklo kabėjo lentelė su užrašu „Mes su tavimi, Johnny“.

Kaip rašo Boredpanda.com, Andrea sakė „The Washington Post“: „Maniau, kad alpakos gali praskaidrinti jo dieną“. Kitame interviu „Law & Crime Network“ ji teigė mananti, kad Johnny Deppas šiuo metu labai sielvartauja, todėl ir sugalvojo išreikšti jam palaikymą būtent tokiu originaliu būdu.

Vaizdo reportažą galite pamatyti čia: