Per kiekvienas Kalėdas daugelyje šalių vis dar rodomoje komedijoje visai šeimai D. Trumpas atlieka epizodinį vaidmenį. Socialinių tinklų vartotojų nuomone, pareigas baigiantis eiti, tiek kartų susikompromitavęs ir viešai melavęs JAV prezidentas juostai ne tik kad neprideda jokio žavesio, bet dar ir daro gėdą. Todėl gerbėjai prašo filmo „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ („Home Alone 2: Lost in New York“) kūrėjų sceną visiškai pašalinti.

Negana to, žmonės nepagailėjo savo brangaus laiko ir pasidalino pasiūlymais, kaip būtų galima pakoreguoti vaizdą arba kuo pakeisti patį D. Trumpą.Praėjusių metų pabaigoje pasirodė žinia, jog D. Trumpo epizodinis vaidmuo kultinėje komedijoje „Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke“ („Home Alone 2: Lost in New York“) nebuvo suplanuotas iš anksto. Apie tai tik dabar papasakojo juostos režisierius Chrisas Columbusas.

Filmo kūrėjas davė interviu „Insider“, kurio metu kalbėjo apie 1992-aisiais pasirodžiusį kalėdinio hito „Vienas namuose“ („Home Alone“) tęsinį. C. Columbusas prisiminė, kaip norėjo nufilmuoti sceną viešbučio „The Plaza Hotel“ vestibiulyje. Tuo metu viešbutis priklausė būsimajam JAV prezidentui D. Trumpui.

„Iš pradžių Trumpas neprieštaravo, – pasakojo režisierius. – Sumokėjome už leidimą filmuoti, tačiau paskui netikėtai jis iškėlė naują sąlygą: „Leisiu filmuoti viešbutyje tik tuo atveju, jeigu galėsiu nusifilmuoti vienoje iš scenų.“

„Sutikome su šiuo reikalavimu ir kai surengėme išankstinę filmo peržiūrą, nutiko neįprastas dalykas: žiūrovai džiaugsmingai šūkčiojo, ekrane pasirodžius Trumpui. Todėl pasakiau savo montažo režisieriui: „Palikime jį filme. Auditorijai patiks ši scena. Bet visgi juostoje Trumpas atsidūrė pasitelkęs šantažą“, – pasakojo C. Columbusas.