Boredpanda.com rašo, jog nuotraukos tapo tokios populiarios, kad internautai net pradėjo svarstyti, kas iš žvaigždžių galėjo jas įsirėminti ir pasikabinti namuose.

Menininkas šias fotografijas kuria jau gerą dešimtmetį, tačiau idėjos, panašu, baigtis nežada. Instagrame olandas turi šimtus tūkstančių sekėjų, kurie nekantriai laukia naujųjų A. Gelincko darbų. Tikimės, jog po to, kai juos pamatysite, prie gausaus gerbėjų būrio prisijungsite ir jūs! Daugiau darbų galite rasti ČIA.

Olandas sako, kad jį jau seniai viliojo nuotraukų redagavimo programėlės, o su pastarųjų neišsenkančiomis galimybėmis atsirado ir naujos idėjos bei iššūkiai.

„Pirmoji šios serijos nuotrauka gimė prieš maždaug dešimt metų. Prieš penkerius pradėjau redaguoti olandų įžymybių nuotraukas, vėliau ėmiausi pasaulinio garso žvaigždžių. Pirmoji buvo Madonna, ji net pasidalijo mano darbu su savo gerbėjais socialiniuose tinkluose“, – Boredpanda.com pasakojo menininkas.

Popmuzikos karalienė nebuvo vienintelė, kuriai įspūdį paliko jos nuotrauka. A. Gelinckas sulaukė pagyrų ir iš kitų žvaigždžių, kurių „tada ir dabar“ nuotraukas paskelbė dizaineris. Jo darbais susižavėjo Rob Lowe, Tina Turner, Lionel Richie, Annie Lennox, BeeGees, Jason Priestly, Keshia Knight Pulliam, Carice van Houten, Sylvester Stallone, Robbie Williams, Michael Douglas, Ricky Gervais ir daugelis kitų.

„Sąrašas tikrai įspūdingas“, – sako A. Gelinckas.

Gelincko darbai – nuotraukų albume: