Holivudas nėra ta vieta, kur lengvai užsimegztų nuoširdūs santykiai. Viešumo ir netikro blizgesio neištveria daugelis kino industrijoje besisukančių žmonių. Tačiau K. Winslet ir L. DiCaprio pavyzdys išties įkvepia, nes tapo savotiška išimtimi iš šios taisyklės.

Iš pradžių beveik visas pasaulis galvojo, jog jiedu išties pora net išjungus kameras. Mat aktorių meilė ekrane atrodė tokia įtikinanti...

Aktoriai susipažino 1996 metais. Kate buvo 21-eri, Leo – metais vyresnis. Suvaidinus romantiškoje visą pasaulį pakerėjusioje juostoje „Titanikas“, jiems dar ilgai buvo klijuojama įsimylėjelių etiketė. Nors patys aktoriai visą pažinties laiką atkakliai tikino, kad jokios meilės ar romantikos tarp jų iš tiesų niekada nebuvo.

2008 metais jiedu darkart filmavosi kartu. Tąkart juostoje „Revolutionary Road“, kur turėjo įkūnyti sutuoktinius. Įdomu tai, jog šio filmo režisierius buvo tuometinis K. Winslet vyras Samas Mendesas. Už vaidmenį K. Winslet laimėjo „Auksinį gaublį“. Atsiimdama apdovanojimą, aktorė daugiausiai gražių žodžių skyrė būtent Leo, kuris, sėdėdamas auditorijoje, siuntė kolegei oro bučinius.

„Leo, aš esu tokia laiminga, kad galiu čia stovėti ir sakyti, kaip stipriai tave myliu ir kaip mylėjau visus 13 metų. Myliu tave iš visos širdies, tikrai myliu“, – su ašaromis akyse scenoje sakė Kate.

Paskelbus apie tai, jog laimėjo apdovanojimą, K. Winslet pirmiausiai apkabino L. DiCaprio, o ne ją atlydėjusį sutuoktinį.

Reikia paminėti ir tai, jog būtent Leo K. Winslet lydėjo prie altoriaus, kuomet aktorė nusprendė 2012 metais ištekėti trečiąkart. Ji turi dvi atžalas ir augindama jas susidūrė su didžiuliais iššūkiais, mat teko suderinti painius filmavimų grafikus, keliones po pasaulį ir motinystės pareigas, tačiau visuomet į pagalbą ateidavo L. DiCaprio. Jis dažnai būdavo aukle draugės vaikams.

View this post on Instagram

Family goes first #katewinslet
A post shared by Kate Winslet (@kate.winslet.official) on Feb 2, 2017 at 11:03am PST


L. DiCaprio „Oskarą“ laimėjo 2016 metais ir K. Winslet buvo ta, kuri jį palaikė labiausiai.

„Aš tikrai tikiu, kad šie metai gali būti Leo metais. Jis mano artimiausias draugas šiame pasaulyje ir negaliu įsivaizduoti, kas galėtų nutikti, kad nebūčiau tokią akimirką kartu su juo“, – sakė K. Winslet.

Ši ypatinga „Oskaro“ laimėtojų draugystė kuo toliau, tuo darosi stipresnė. Kokia jos paslaptis? K. Winslet tiki, jog viena iš paslapčių – jie niekuomet neflirtavo ir neleido sau įsimylėti vienas kito.

Aktoriams patinka dirbti drauge. Kartą Leo jųdviejų draugystę apibūdino kaip „vieną mechanizmą, kuris tobulai funkcionuoja kartu“.

View this post on Instagram

Tell me one good reason these two shouldn't get married?! #katewinslet #leonardodicaprio #actor #actress #couple #best #titanic
A post shared by Kate Winslet (@kate.winslet.official) on Oct 8, 2014 at 4:44am PDT

„Aš nepasakosiu, apie ką mes kalbamės likę dviese, tačiau taip, mes esame labai labai artimi ir kartais mes grįžtame į „Titaniko“ laikus ir apsikeičiame frazėmis iš filmo, tik dabar jos mums skamba gerokai juokingiau“, – pasakoja Leo.