Istorijos, kurias modeliai atskleidžia iš savo patirties dirbant įvairiose laidose ir fotosesijose, gali būti tikrai šokiruojančios. Viskas atrodo kone tobula iki kol nesužinai, kaip gimsta išlaižytos nuotraukos.

Dar visai neseniai prasidėjęs „plius dydžio“ judėjimas, pasirodo, taip pat nėra toks jau smagus, mat čia irgi galioja tam tikros keistos taisyklės.

Socialinio tinklo „TikTok“ naudotojai liko be žado, kai pamatė vieno modelio vaizdo įrašą apie tai, kaip ji, būdama liekna, samdoma „plius dydžio“ fotosesijoms, tik prieš objektyvus yra apkamšoma porolonais ir tokiu būdu pastambinama. Pasirodo, viskas daroma dėl to, kad fotografuojama mergina „turėtų“ lieknesnį kaklą bei veidą.

Mergina, kuri „TikTok“ tinkle pasivadinusi Ronja Quinn, o „Instagram“ – redkaroline, modeliu dirba 10 metų ir buvo ir standartinio, ir plius dydžio modelis. Likęs jos laikas skiriamas chemijos ir biotechnologijų studijoms.

„Kai pradėjau karjerą, mados pramonė buvo itin griežta – didesnio dydžio, keistesnės išvaizdos merginos nebuvo pageidaujamos. Dabar industrija juda į priekį, bet labai lėtai. Didžiausias teigiamas pokytis – kad čia vietą randa ir gražuolės, kurioms gamta nedavė „idealios“ figūros, todėl nebėra tokio spaudimo išlaikyti formas“, - portalui Boredpanda.com pasakojo modelis.

Jos „TikTok“ paskyra nėra skirta tik darbo reikalams, tačiau čia didžiulį susidomėjimą sukėlė keli vaizdo įrašai, atskleidžiantys tikruosius mados pasaulio užkulisius.

Vienas jų – modelio demonstracija, kaip ji „pastorinama“ plius dydžio fotosesijoms. Taip daroma, kaip jau minėjome, kad geriau atrodytų fotografuojamos stambesnės merginos kaklas, veidas. Norint išryškinti figūrą, nugaroje naudojami segtukai, kuriais susiaurinama suknelė ar palaidinė.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia:

@coolquinn
Based on questions for my video “from skinny to plus size” with 3M views, link in comments ➡️
♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod & Kevin The Monkey