Rugpjūtį J. Petersonas su 9, 7 ir 6 metų vaikais susiruošė į turistinį žygį.

„Užuot prisiminęs visas gražias šios iškylos akimirkas, galiu prisiminti tik tai, kaip dusau lipdamas į įkalnes ir gaudydamas orą atsilikinėjau nuo vaikų“, - savo „Instagram“ rašė amerikietis.

Būtent šis žygis ir buvo ta riba, kuomet vyras suprato – nebegalima žaisti su sveikata, reikia imtis rimtų pokyčių. Derindamas griežtą keto dietą ir intensyvų reguliarų treniruočių režimą, vyras pradėjo savo kūno transformaciją.

„Nebijok to, nesislėpk nuo to. Spoksok į savo riebų užpakalį veidrodyje ir išsirink, kas laimės šias varžybas su savimi“ – taip save drąsino pokyčiams rimtai pasiryžęs J. Petersonas.

Pusę metų jis kasdien praleido po dvi valandas tiesiog vaikščiodamas ir valandą „paaukodavo“ sporto salei. Netrukus jo svarstyklių rodyklė rodė net 40 kg mažiau, o vyrui teko keisti visą spintos turinį.

Jeremiahas pastebėjo ne tik krentančius kilogramus – plaukai tapo sveikesni, oda – lygesnė. Dėl kardinalių gyvenimo pokyčių jis labiausiai dėkingas savo vaikams: „Tai transformuoja ne tik jūsų išvaizdą, bet ir mąstymą, net jausmus. Taip pat esu įsitikinęs, kad sveikas gyvenimo būdas prisideda ir prie geresnės šeimos ateities. Žinau viena – jei tai padaryti pavyko man, tą patį gali ir kiekvienas jūsų“.

Įspūdingi straipsnio herojaus pokyčiai – nuotraukų albume: