Prancūzijoje žinomas garsenybių kirpėjas Davidas Kodatas garsėja kaip tikras stebukladarys, vietoje burtų lazdelės naudojantis šukas, žirkles bei skutimosi mašinėlę. Grožio meistras ir taip neretai sulaukdavo liaupsių dėl savo auksinių rankų, tačiau tiek dėmesio, kiek gavo įdėjęs vieną vaizdo įrašą „TikTok“ socialiniame tinkle, nė sapnuot nesapnavo.

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip D. Kodatas į savo kėdę pasisodina gerokai apsileidusį benamį, pasiryžusį ekstremaliems pokyčiams. Neprašęs jokio atlygio, gerokai paprakaitavęs kirpėjas iš jo „padaro žmogų“.

„Mano paties šeima gyveno skurdžiai, teko ragauti ir benamio duonos. Niekada nepamiršau, iš kur atėjau, ir niekada nepamiršiu to, ką patyrėme“, – portalui Boredpanda.com pasakojo dabar prabanga besimėgaujantis grožio meistras.

Davidas Kodatas
Foto: Boredpanda

Būtent dėl sunkios vaikystės D. Kodatas niekuomet neatsisako dalyvauti labdaros projektuose, padėti vargstantiems.

„Aš priklausau labdaros asociacijai, kiekvieną sekmadienį dalijame maistą benamiams. Kaip tik tada man ir kilo mintis pasiūlyti varguoliams savo paslaugas“, – sakė žinomas vyras.

Kirpėjo poelgis nepaliko abejingų ne tik dėl jo nesavanaudiško poelgio, bet ir dėl įspūdingo galutinio rezultato. Į kirpyklą užėjęs ir iš ten išėjęs klientas – lyg du skirtingi žmonės. Pokyčiai tokie kardinalūs, kad nė nepasakytum, jog po D. Kodato prisilietimo visiškai kitaip atrodantis žmogus gyvena gatvėse ir vos suduria galą su galu.

Kviečiame pamatyti daugelį internautų sužavėjusį vaizdo įrašą:

@davidkodatofficial
Haïr transformation 😱 ##fyp ##pour ##SingapoReimagine ##foryoupage ##hairtransformation ##barber ##fypchallenge ##tiktok ##homeless ##satisfying
♬ Moulaga - Heuss L'enfoiré