Portalas Boredpanda.com į vieną vietą surinko pačių pastabiausių žiūrovų surinktus filmų kadrus. Jie gerokai nustebins mačiusius tokius kino hitus, kaip „Džokeris“, „Tarp žvaigždžių“, „Ratai 2“, „Išvirkščias pasaulis“, „Tas“, „Kietas riešutėlis“ ir kt.

Praėjusiais metais pasirodžiusioje dramoje „Džokeris“ visi įvairiose scenose pastebimi laikrodžiai rodo tą patį laiką – 11 valandų, 11 minučių. Kūrėjai neatskleidė tikrosios to minties, tačiau gerbėjai turėjo nemažai skirtingų teorijų. Viena jų – laikrodžių rodyklės stovi vietoje, nes viskas vyksta Arthuro galvoje.

Kadras iš filmo "Džokeris"
Foto: Stopkadras

Vaikų ir suaugusių pamėgtoje animacinėje juostoje „Išvirkščias pasaulis“ pica „papuošta“ brokoliais. Tačiau žiūrovai Japonijoje išvydo kitą filmo versiją, nes brokolius jie mielai valgo, bet nemėgsta paprikos. „Pixar“ sumanė pajuokauti ir pritaikė aktualijas būtent Japonijos rinkai ir ant picos pridėjo būtent šių daržovių.

Kadrai iš filmo "Išvirkščias pasaulis"
Foto: Stopkadras

Siaubo dramoje „Tas“ klounas Penivaisas savo aukas stebi daugelyje scenų, tačiau ne visi tai pamatė. Kartais jį kūrėjai „įklijuodavo“ pačiose netikėčiausiose vietose, o žudiko nepastebėdavo nei filmo herojai, nei žiūrovai.

Kadrai iš filmo "Tas"
Foto: Stopkadras

Animaciniame filme „Nerealieji 2“ ant sienos kabantis paveikslas simbolizuoja Helenos atsiskyrimą nuo šeimos. Pastebite?

Kadras iš filmo "Nerealieji 2"
Foto: Stopkadras

Filmo „Džokeris“ pradžioje galima pamatyti ir Betmeno siluetą.

Kadrai iš filmo "Džokeris"
Foto: Stopkadras

Juostos „Nerealieji“ herojės mamos kostiumas buvo raudonas, tėtės – mėlynas. Jų vyresnėlė duktė papuošta violetinės spalvos kostiumu, o jos vardas – Violet. Sumaišius raudoną ir mėlyną spalvas gauname violetinę.

Kadrai iš filmo "Nerealieji"
Foto: Stopkadras

Vienas vaikas pastebėjo tai, ką kaži ar pastebėtų bet kuris suaugęs žiūrovas. Animaciniuose filmuose „Aukštyn“ ir „Ratai 2“ yra viena identiška scena.

Kadrai iš filmų "Aukštyn" ir "Ratai 2"
Foto: Stopkadras

O čia dar vienas kadras iš juostos „Džokeris“. Ar šio greitosios pagalbos automobilio galas nieko jums neprimena?

Kadras iš filmo "Džokeris"
Foto: Stopkadras

Galvojate, jog filmo „Toras 2. Tamsos pasaulis“ finalinėje bučinio scenoje Chrisas Hemsworthas bučiuoja Natalie Portman? Klystate. N. Portman negalėjo atvykti į filmavimo aikštelę, todėl juostos kūrėjai leido jam pasirinkti bet kokią kitą aktorę iš jų pateikto panašios išvaizdos moterų sąrašo. Tačiau Ch. Hemsworthas pareikalavo, kad šioje scenoje suvaidintų jo žmona. Uždėjus jai peruką ir reikiamus drabužius, beveik niekas nepastebėjo, jog Toras bučiuoja visai kitą moterį...

Kadras iš filmo "Toras 2. Tamsos pasaulis"
Foto: Stopkadras

1988-aisiais pasirodžiusioje juostoje „Kietas riešutėlis“ vaidinusio Alano Rickmano veido mina atrodė nepakartojamai. Taip nutiko dėl vieno kaskadininkų triuko. Derindami filmavimo detales, jie aktoriui pasakė, kad paleis jį kristi iš nedidelio aukščio suskaičiavus iki trijų. Vietoje to, jį paleido vos pasakius „vienas“! Būtent todėl žiūrovai išvydo tikrą, o ne suvaidintą kino žvaigždės reakciją.

Kadras iš filmo "Kietas riešutėlis"
Foto: Stopkadras

Fantastinio filmo „Tarp žvaigždžių“, kuriame vaidino tokios Holivudo žvaigždės kaip Matthew McConaughey, Anne Hathaway ir Jessica Chastain, garso takelyje galima girdėti tiksėjimą, kuris kartojasi kas 1,25 sekundės. Kūrėjai taip nusprendė parodyti, jog kas tiek laiko Žemėje praeina viena diena.

Kadras iš filmo "Tarp žvaigždžių"
Foto: Stopkadras