Moters kelio pradžia nebuvo lengva: „neleisdavau žmonėms manęs fotografuoti, nes negalėjau priimti to, kaip atrodau. Buvau įstrigusi tarp šio jausmo ir negalėjimo prisiversti ieškoti pokyčių“, – viename savo įrašų teigia Joan. „Tai buvo sudėtinga būsena, kurioje užsistovėjau per ilgai.“

Pavargusi nuo šio jausmo, moteris negalėjo prisiminti, kada paskutinį kartą rūpinosi savo sveikata, todėl pasakė sau „dabar arba niekada“ ir ėmėsi pokyčių.

Į pagalbą tuo metu 70-ies sulaukusi Joan pasikvietė dukrą – profesionalią šefę, svorių kilnotoją ir jogę, kuri padėjo senolei sudaryti treniruočių programą ir net išmokė naudotis fitneso programomis išmaniajame telefone.

„Prieš trejus metus pradėjau šią ilgą, tačiau lėtą kelionę. Dabar suprantu, jog ji neturi pabaigos“, – savo instagramo paskyroje rašo Joan. „Kiekvieną dieną judu savo pasirinkimų kryptimi. Kiekvienas mėnesis yra naujas pasiekimas. Kiekvienais metais visiškai pasikeičiu ir galvoju, kad nebėra ko keisti, tačiau galiausiai įrodau sau, jog klydau“.

„Dabar supratau, jog ribų tobulėjimui iš tiesų nėra. Bet kada galime nuspręsti pasikeisti. Nesvarbu, koks sunkus ar iššūkių kupinas mūsų gyvenimas, tikslų turime siekti užtikrintai, net jei tai vyksta lėtai“.

„Kai pradėjau, niekada neįsivaizdavau, kad būsiu ten, kur esu dabar. Tiesiog norėjau atgauti sveikatą ir atsisakyti vaistų. Tikiuosi visi pasirinksite augti, išmokti mylėti save, rūpintis savimi, išdrįsti svajoti ir mylėti pilna širdimi“, – savo sekėjus motyvuoja moteris.

Kviečiame pamatyti Joan pokyčius galerijoje. Daugiau moters istorijų rasite Instagrame.