Sunku įsivaizduoti „Simpsonus“ kitokius, nei esame pripratę matyti – ar kada nors pagalvojote, kaip ši ikoniška šeimynėlė ir jos gyvenimas atrodytų kitose šalyse, pvz., Rusijoje?

Prieš keletą dienų Sibire gimęs grafikos dizaineris Lenivko Kvadratjić, žinomas YouTube kaip Lazy Square, pasidalino įrašu, kuriame Simpsonų šeimynėlę perkėlė į tamsiausius Rusijos užkaborius.

„Simpsonai visada turėjo didžiulės įtakos man ir visam pasauliui. Daugybė garsenybių yra dalyvavę serialo intro kūrime, o aš visad norėjau padaryti šios scenos parodiją, susijusią su mano gimtine“, – portalui Boredpanda.com pasakojo jis.

Lenivko Kvadratjić nuotr.

Lenivko sako, jog nors 80 procentų žiūrovų iškart pamėgo šį klipą, likusioji dalis nesuprato, jog tai parodija ir išvadino jį valstybės priešu.

„Jie bijo, jog vakarų pasaulis pagalvos, jog gyvenimas Rusijoje iš tiesų atrodo taip, tačiau ko taip bijoti, jei tiesa kitokia? Kita vertus, didžioji dalis (ypač iš mažų miestelių) sako, jog jų gyvenimas atrodo būtent taip.“

Menininkas tikisi, jog šis video padės surasti daugiau žiūrovų, kurie pastebės ir kitus jo darbus.

„Noriu pridėti tik vieną dalyką“, – sako jis. „Džiaugiuosi galėdamas savo kūryba pradžiuginti nors keletą žmonių, todėl tikrai džiaugsiuos galėdamas pagerinti nuotaiką tūkstančiams. Todėl prenumeruokite. Tiesa, animacijos procesas yra labai sudėtingas, o aš dirbu vienas, tad negaliu prižadėti nuolat pasirodančių naujų darbų, tačiau stengsiuos kiek galiu!“

Lenivko Kvadratjić nuotr.

Vos per porą dienų vyro kurtas klipas sulaukė 2 milijonų peržiūrų. Kviečiame pamatyti Simpsonus Rusijoje, o kitus Lenivko darbus rasite Lazy Square kanale.