Neseniai pasaulį apskriejo socialiniuose tinkluose paviešintas vaizdo įrašas, suspausiantis širdį ne vienam. Užfiksuota, kaip benamis vyras, vietinių žinomas vardu Choco, gatvėje surengė gimtadienio šventę dviems savo šunims. Čia buvo ne tik tortas su žvakutėmis – šeimininkas jiems sudainavo „Happy Birthday“, apkabino, vaišino skanėstais, visi pasipuošė šventinėmis kepurėlėmis.

Visa tai vyko tiesiog sėdint ant viešojo parko laiptų, nes žmogus, pasirodo, neturi jokios pastogės ir su augintiniais nakvoja kur papuola.

Vaizdą įamžino ir juo internete pasidalijo praeivis, o tai, kas nutiko toliau, tikrai džiugina širdį.

Video autorius pasakojo vėliau susipažinęs su Choco ir pasiūlęs pagalbą. Benamis papasakojo, jog pastaruosius kelerius metus jis praleido gyvendamas gatvėse, kai pabėgo iš namų, kuriame buvo išnaudojamas. Nepaisant sunkumų, jis geba pasirūpinti ir dviem savo augintiniais Shaggy su Nena, neretai jiems atiduoda ir paskutinius savo maisto kąsnius.

Vaizdo įrašas greitai sulaukė susidomėjimo, daugelis juo dalijosi skatinant žmones aukoti maistą, reikmenis bei pinigus, kad padėtų Choco ir jo keturkojams atsistoti ant kojų.

Daug žmonių nusprendė prisidėti prie pagalbos ir taip pakeitė benamio gyvenimą. Parkas, kuriame vyko minėtosios šuniukų gimtadienio iškilmės, tapo kitų gyvūnų mylėtojų susibūrimo vieta. Susirinkę jie aukojo maisto ir kitų reikmenų tiek Choco, tiek jo mažyliams. Gavęs dovanų mobilųjį telefoną, Choco susikūrė paskyrą instagrame ir netrukus jau turėjo beveik 2 tūkstančius sekėjų.