Į šunų prižiūrėtoją kreipėsi moteris, kuriai reikėjo, kad kažkas rūpintųsi jos augintine Junie. Kalytė serga cukriniu diabetu, todėl reikia, kad kažkas nuolat būtų kartu. Skamba kaip visai niekuo neišsiskirianti istorija apie savo augintinį be galo mylinčią ir jam tik gero linkinčią šeimininkę, tiesa? Ne, netiesa.

Keturkojo savininkė ne tik kad šiurkščiai bendravo, ji dar šunų auklei nesikuklino pateikti sąrašo absurdiškų reikalavimų pradedant nuo to, kad mergina privalės 90% savo laiko praleisti su šunimi, ir baigiant pareiškimu, jog sutrikus kalytės sveikatai ar nutikus nelaimei prižiūrėtoja pati iš savo kišenės turės apmokėti su tuo susijusias išlaidas. Nes tai bus jos kaltė. Ir tai dar ne viskas.

Junie šeimininkė taip pat pareiškė, kad auklė bus sekama vaizdo stebėjimo kameromis, todėl namuose draudžiama kelti vakarėlius ar kviestis draugus. Už savaitę darbo ji teiksis sumokėti 110 dolerių atlygį. Ir dėl to nežada nei diskutuoti, nei derėtis. Pasak „mandagiosios“ savininkės, kelios prieš tai dirbusios šuns auklės ją labai nuvylė, todėl šįkart aiškiai iškėlė reikalavimus, kurie ne tik kad absurdiški, bet ir visiškai nelogiški.

Reikalavimų sąraše taip pat buvo nurodyta niekada neišjungti mobiliojo telefono garso ir kas benutiktų atsiliepinėti į šeimininkės skambučius. Ši paaiškino, kad negalėjimas bet kuriuo metu paskambinti bei sužinoti apie šuns būklę moteriai kelia nenusakomą nerimą.

Paskutinė sutarties detalė buvo apie mokėjimo sąlygas. Šuns auklė atlygį gaus tik praėjus 24 valandoms po šeimininkės grįžimo, nes ši turi įsitikinti, ar jos Junie sveikata nepablogėjusi, ar jai neįvarytas stresas.

Perskaičiusi visus reikalavimus, prižiūrėtoja darbo pasiūlymo atsisakė paaiškinusi, jog rūpinimasis svetimais gyvūnais jai yra papildoma veikla po pagrindinio darbo, todėl 90 proc. laiko tikrai negalės praleisti su keturkoju. Be to, panašių paslaugų kainos, ypač kai gyvūnui reikalingos medicininės procedūros, cukraus kraujyje kiekio tikrinimas ir insulino leidimas, gerokai didesnės nei Junie „mamytės“ siūloma suma.

Ir štai tada prasidėjo prižiūrėtojos ieškančios moters pasyviai agresyvi ataka bei įžeidinėjimai. Ji pareiškė, kad auklė atsisakė susitikti akis į akį, kad darbo pasiūlymas – tai tik paslauga jųdviejų bendrai draugei Stephanie. Taip pat sarkastiškai rėžė: „Planavau Stephanie bičiulei suteikti šansą, tačiau akivaizdu, kad tau pinigų nereikia. Tuomet man nereikia tavo „paslaugų“.

Susirašinėjimą su Junie savininke ir istoriją apie jos iškeltus absurdiškus reikalavimus paviešinusi Ladykryptonitex sulaukė didžiulio dėmesio internete. Įrašas sulaukė beveik 100 tūkstančių peržiūrų ir kėlė audras tarp tūkstančių komentatorių. Dauguma jų baisėjosi arogantišku šuns šeimininkės bendravimu ir stojo prižiūrėtojos pusėn. Internautai sutiko, kad skūpi moteris turėtų arba mažiau reikalauti, arba mokėti didesnį atlygį už pilnavertišką pasirūpinimą sunkiai sergančiu jos keturkoju. Šiuo konkrečiu atveju smalsuoliai greitai paskaičiavo, jog auklės valanda įvertinta vos 56 centais.

O mes visi galime tiesiog prisiminti vieną svarbią ir niekad iš mados neišeinančią taisyklę: mandagumas dar niekam nepakenkė...