Teksase gyvenantis medikas reguliariai sekėjams skelbia naudingus patarimus, kurie padeda ne tik tapti geresniais šeimininkais, bet ir pasirūpinti keturkojų sveikata. Dažnai – net užkirsti kelią didžiulėms problemoms ar mylimų palydovų netekčiai.

Daktaras H. Finnas pradėjo galvoti apie veterinarijos mokslus būdamas labai jaunas. Galiausiai savo svajonę realybe jis pavertė, kai kai baigė vieną iš geriausių šalies veterinarijos programų Luizianos valstijos universitete. Tačiau jo karjerą pristabdė paties sveikatos problemos.

Studijų metu H. Finnui buvo diagnozuota piktybinė melanoma. Nuo pasekmių jį išgelbėjo operacija, o vėliau vyrui teko dar ilgą laiką mokytis pačiam gyventi sveikai. Tai dar labiau pagilino bei praturtino vyro žinias. Dabar jis dirba Arlingtone ir yra puikus pavyzdys jauno medicinos specialisto, kuris naudojasi socialine žiniasklaida ne tuščiam populiarumui pasiekti, o pagelbėti žmonėms išmokti tinkamai pasirūpinti savo gyvūnais. Negana to, kartais vaizdo įrašus H. Finnas papildo šokiais bei komiškais elementais.

Kad ir kokie naudingi yra jo patarimai, dr. Finnas sako, kad labai svarbu neužsiimti augintinių gydymu patiems ir, nutikus bėdai, nedelsiant kreiptis į specialistus, nes kiekvienas atvejis yra skirtingas. Labai svarbu patiems neišradinėti dviračio ir tartis su veterinarais net ir tokiu, atrodo, paprastu klausimu, kaip tinkamo maisto parinkimas.

Veterinaras taip pat pasakoja apie tai, kaip panaikinti nemalonų šuns burnos kvapą, rodo, kokių populiarių kramtalų nederėtų duoti augintiniams, atvirai pasako, kaip gudrauja gyvūnų maisto gamintojai bei griauna populiariausius mitus.

Štai keletas H. Fino patarimų:

- Niekada nepirkite tokių kramtalų su „užrištais“ galais. Jais lengva paspringti ir dažnu atveju gyvūnui prireikia operacijos. Geriausia naudoti silikoninius kramtalus, kurie nekelia panašaus pavojaus.

@dr.hunterfinn
##petsoftiktok ##vettech ##veterinarylife ##veterinarian
♬ FEEL THE GROOVE - Queens Road, Fabian Graetz

- Gyvūnų maisto gamintojai neretai naudoja tam tikrus triukus, norėdami gauti kuo daugiau pelno. Pavyzdžiui, užrašas ant pakuotės, kad maistą sudaro 70 proc. mėsos dar nereiškia geros pašaro kokybės, nes tos „mėsos“ didžiąją dalį gali sudaryti vanduo. Ingredientų sąrašo eiliškumas dažnai sudaromas pagal jų svorį, o į „mėsos“ svorį įskaičiuojamas ir vanduo.

Taip pat nereikėtų susivilioti tokiais skambiais pakuotes puošiančiais žodžiais kaip „holistic“, „premium“, „super premium“ ar „gourmet“, nes jie nieko nereiškia. Atsargiai reikėtų žvelgti ir į užrašą „natūralus“, nes tokiame maiste būna pridėta chemijos – nenatūralių vitaminų bei elementų, padedančių subalansuoti maistą.

@dr.hunterfinn
##veterinarian ##petsoftiktok ##nutrition ##vettech ##veterinarylife
♬ post malone and weezer made by oneboredjeu - Johnathon "Nightmare" Miranda

- Dažnai šeimininkai specialistų klausia, ką daryti, kad jų augintiniams iš burnos nesklistų nemalonus kvapas. Gydytojas dalijasi trimis pagrindiniais patarimais: kasdien reikia valyti keturkojų dantis, duoti nuo dantų apnašų apsaugančių kramtalų, į vandens dubenėlį įpilti specialių tam skirtų lašiukų. Pastarieji ne tik naikina blogą kvapą, bet ir stiprina dantenas.

@dr.hunterfinn
Dc @lil_steven11 Ok but why did I look like I was in Michael Jackson’s Thriller for a second there ##petsoftiktok ##pettips ##veterinarymedicine
♬ RICKY DESKTOP JOSEPH BLACK I HOPEUMISSME FLIP - Ricky Desktop


- Šeimininkų perkami užkandžiai, tokie kaip kaulai pagraužimui, kiaulių ausys ir pan. gali būti žalingi gyvūnams.

@dr.hunterfinn
##petsoftiktok ##veterinarian ##vettech ##veterinarylife I’m on vacation, but promise to make more videos if y’all like these. Cats next.
♬ Send Me on My Way - Guy Meets Girl